Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez lenne Avramlatosca igazi énje?

Ez lenne Avramlatosca igazi énje?

Figyelt kérdés

Három héttel ezelőtt kitett egy képet Instára, ahol (már megint) a gyerekét tette ki. Már rengetegszer csinálta ezt és én ekkor úgy döntöttem, hogy írok a kommentek közé, hogy azért egy picit visszalehetne fogni ezt a sok gyerek képet, hiszen mégis csak egy alig 2 hónapos csecsemőről beszélünk. Nem megalázó stílusba tettem, hanem mint egy barátnő, aki segíteni szeretne neki. Persze, jött is pár komment Avram csicskás//tól, és én védekeztem. Aztán megjött a nagy Ő, és elkezdett minden zagyvaságot összehordani, hogy én azt akarom beadni másoknak, hogy ő kínozza a gyerekét.


Egy idő után fogtam és letiltottam, mert elegem lett ebből a proli p///ából. Most meg három hét után visszanézzek, hogy lenyugodtak-e már a kedélyek, de még mindig írnak nekem és a kommentszekcióban tárgyalják meg, hogy én egy idióta vagyok.


Bocsánat, hogy egy kicsit pikánsan fogalmaztam, de velem eddig ilyen még nem történt és nagyon felhúzott, pedig én csak jó szándékkal írtam azt, amit írtam. És az a helyzet, hogy én eddig Avramot egy jó humorérzékű nőnek tartottam, nem ilyennek... Úgy látszik, amíg mást kritizál, akkor minden rendben van, de ha más megszólja egy olyan dologért, amit BIZTOS, hogy nem jól csinál, akkor már elborul az agya... :/



2020. jún. 28. 09:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 A kérdező kommentje:
Térdre borulok előtedd és megcsókolom a kezed 40. válaszoló. Köszönöm! Végre egy normális ember, aki átlát ezen a kétszínű nőn. Komolyan bekönnyeztem! Ennyi troll válasz után, azt hittem, hogy a GYK-n, csak ilyenek vannak! Köszönöm! 👌😘
2020. jún. 29. 21:58
 42/77 anonim ***** válasza:
52%
Na, egymásra talált a két besavanyodott gyökér. Micsoda lávsztori. :'D
2020. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 A kérdező kommentje:
Írhatsz amit akarsz. Ami valóság, az valóság. Ez csak a te bizonyítványod és naivitásod.
2020. jún. 29. 22:57
 44/77 anonim ***** válasza:
62%
Tudod mit jelent az a naiv? :D Az olyanokat, akik azzal áltatják magukat, hogy az ő gyerekük majd nem fog sz@rni, meg hogy nekik majd nem lesznek sérüléseik a szülés után, és bárki aki a valóságot meri nekik megmutatni, attól felkapják a vizet. Most komolyan azzal telik a napotok, hogy egy olyan ember videóit meg képeit nézegetitek, akit utáltok, és azon vagytok megbotránkozva, hogy nem burkolja rózsaszín vattacukorba, hogy hogyan szült, meg miket csinál a gyereke? :D
2020. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 A kérdező kommentje:

Honnan veszed azt, hogy nézem? Én is csak most tudtam meg, hogy miket mondott a videóban. Amúgy, tisztában vagyok vele, hogy az én gyerekem is fog kakilni, mint ahogy mindenki más is (elárulom, én is) és ezzel, minden érett ember tisztában van, hogy lehet, lesznek sérülései szüléskor, DE! nem fogom kitenni internetre, hogy 100.000 ember vagy nem tudom mennyi lássa. Sőt! Az is lehet, hogy fel kell vágjanak, mert komplikációk lépnek fel. De ide sajnálatos módon ez van. Már egy olyan világban élünk, ahol a magamutogatásból lehet keresni, és nem számít, ha a gyerek PRIVÁT SZFÉRÁJÁT megsértjük. Nem túlzok, itt egy link, ha tényleg érdekel és boldogulsz az angollal olvasd el:


[link]


Amúgy meg, Avramot is a hírnét tette ilyenné, jobban belegondolva. Persze, az elején is volt benne egy kis beképzeltség, de az még olyan kis jópofa volt... Most meg azt is elmagyarazzá, hogy hogyan nézz ki most ott lent. Mintha mással nem történt volna meg... Amit ő csinál az egy proli ribizli lekvárnak a szintjén van... :(

2020. jún. 29. 23:31
 46/77 anonim ***** válasza:
57%
Ahhoz képest, hogy nem nézed, jobban képben vagy a dolgaival, mint én. :D Ráadásul elég nagy hatással van rád.
2020. jún. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 A kérdező kommentje:

A 40. válaszolótól olvastam, hogy mit mondott ott. És volt egy időszak, amikor néztem, ezért tudok pár dolgot.


Amúgy ez egy tipikus terelő válasz az igazi témáról...

2020. jún. 29. 23:44
 48/77 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező ne etesd az éhes trollokat 😉 hidd el értelmes embernek nem kell magyarázni mennyire alja ez a nő. Számomra bűncselekmény kategória amit a gyerekével művel. Akart ez a gyerek szerepelni? Nem..

Ez volna az őszinteség.. hogy szó szerint minden szárt feltesz a netre.

Ez egy teljesítmény nélküli nulla akit pont az ilyen hülyék hajpolnak fel. Tizenéves kisgyerekek a közönsége, meg max retardált felnőttek, akiknek ilyen formában kell az info hogyan szakad szét a segge szülés után..

Ő neki semmi más célja nincs mint hogy nézettséget generáljon, mindegy milyen áron..

Amúgy meg igenis ki kell mondani a negatív véleményt is. Hatha egy két hülyének fel tudod nyitni a szemét és nehogy már ez legyen a sikk. Bármiről lehet véleményed, nehogy már egy pont 66.senki trollnak enged megmondani.. csak gondolj bele hogy Puzsér is pont ezt teszi nyilvánosan és milyen jó. Ezt a nőt is céltáblává tehetné, megérdemelné..

2020. jún. 30. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm! :D
2020. jún. 30. 06:40
 50/77 anonim ***** válasza:
61%
:D :D Na és végszóként, az egészről csak ennyit: [link] :D
2020. jún. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!