Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez lenne Avramlatosca igazi énje?

Ez lenne Avramlatosca igazi énje?

Figyelt kérdés

Három héttel ezelőtt kitett egy képet Instára, ahol (már megint) a gyerekét tette ki. Már rengetegszer csinálta ezt és én ekkor úgy döntöttem, hogy írok a kommentek közé, hogy azért egy picit visszalehetne fogni ezt a sok gyerek képet, hiszen mégis csak egy alig 2 hónapos csecsemőről beszélünk. Nem megalázó stílusba tettem, hanem mint egy barátnő, aki segíteni szeretne neki. Persze, jött is pár komment Avram csicskás//tól, és én védekeztem. Aztán megjött a nagy Ő, és elkezdett minden zagyvaságot összehordani, hogy én azt akarom beadni másoknak, hogy ő kínozza a gyerekét.


Egy idő után fogtam és letiltottam, mert elegem lett ebből a proli p///ából. Most meg három hét után visszanézzek, hogy lenyugodtak-e már a kedélyek, de még mindig írnak nekem és a kommentszekcióban tárgyalják meg, hogy én egy idióta vagyok.


Bocsánat, hogy egy kicsit pikánsan fogalmaztam, de velem eddig ilyen még nem történt és nagyon felhúzott, pedig én csak jó szándékkal írtam azt, amit írtam. És az a helyzet, hogy én eddig Avramot egy jó humorérzékű nőnek tartottam, nem ilyennek... Úgy látszik, amíg mást kritizál, akkor minden rendben van, de ha más megszólja egy olyan dologért, amit BIZTOS, hogy nem jól csinál, akkor már elborul az agya... :/



2020. jún. 28. 09:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 A kérdező kommentje:
Már nem is annyira azon a prolin húzom fel magam, hanem rajtatok... :/
2020. jún. 30. 14:05
 62/77 anonim ***** válasza:
41%

a válaszok remekül pélázzák a birkaszellemet, aki nem tapsikol az önjelölt celebeknek és nincs szüksége videós irnymutatásra/csacsogásra az csakis irigy lehet.


kritikus gondolodás nulla.


nagyon jó kifejtett válaszokat kaptál kérdező, én is csak ismételni tudnám, de úgy látom itt érdemi érvelés nem lehet, én szívesen meghallgatném pedig az ellentábort is, csak akkor az legyen rendesen kifejtve

2020. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
52%

Akkor téged nagyon könnyen fel lehet húzni olyan dolgokkal ,amik nem is érintenek téged. :) Ismerem ezt a típust. Elég semmiségekről beszélni nekik, és már plafonon vannak. Általában ezt 15 évesen kinövik a legtöbben. Viszont belőled annyira süt közben a megkeseredettség is, hogy kizárt, hogy 15 éves legyél. Egyszerre vagy gyerekes és életunt. Talán 40 körül lehetsz, aki már régebben belefáradt, hogy sosem jön neki össze semmi, mert 12 évesen már nem fejlődött tovább az intelligenciája. Mindig csak azt csinálod, amit a többségtől látsz, hogy csinálnak, de közben érzed, hogy te nem ezt szeretnéd. Egész nap instagramon csorgatod a nyáladat, és elhiszel mindent, amit a közösségi médiában látsz. A celebek az orrodnál fogva vezetnek a külvilág felé mutatott szipi-szupi élettel, és ezen rettenetesen felhúzod magad. Folyamatosan keresed, hogy mibe lehetne belekötni, mert már csak azzal tudsz magadnak örömet okozni, ha másokat savazol. Ezért direkt hergeled magad, hogy csak olyan tartalmak után keresgélsz, amik idegesítenek, hogy aztán lehordhass mindenkit, és ettől az az illúziód lesz, hogy te magad csodálatos vagy. Hogy fokozd ezt az érzést, idejössz önigazolásért, hátha másokkal együtt csámcsoghatsz a hírességeken és akkor úgy érzed, te vagy az egyetlen normális ember. Egyedül csak ezen az úton tudsz valami örömfélét érezni - ami elég hamis, mert valójában csak az idegességeden és elkeseredettségeden alapszik.


Erre azt tudom tanácsolni, hogy sosem megpróbálni fejlődni egy kicsit. Vagy keresni valamit, amiben sikereket érhetsz el, amit valóban te szeretnél véghezvinni és nem csak társadalmi meg környezeti nyomásra teszed. Hidd el, hogy azzal egy egészen másfajta örömet fogsz megtapasztalni.

2020. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó válaszoló, sok igazság van abban amit mondtál, viszont szerintem akik csordaként beállnak egy idegen BÁRKI instaceleb mögé, azoknak is lenne min elgondolkodni. Vagy ha tetszenek is nekik a videók, nem kne másnak a magánéletén csüngeni (se rajongásból, se utálatból) és ugrani ha valaki kritizálja az adott influencert. Úgy viselkednek, mintha a családjukat bántanák, pedig nem is ismerik. Bár jó esetben ezt kamaszkor után kinövi az ember.


Szerintem lépjen ki mindenki instáról és irány a való világ, vagy ha kell az online tartalom, válogassátok meg, mi legyen az, ne idegenek kajázós fotóit nézegessétek.


Na peace :D

2020. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:
59%

Figyelj, kérdező! Avram követőinek, feliratkozóinak ezek a videók csak a szórakozást jelentik. Úgy, hogy mondjuk napközben teszik a dolgukat, dolgoznak, gyereket nevelnek, barátokkal lógnak, kirándulni mennek, esznek, isznak, élik az életüket. Aztán néha megnéznek egy ilyen videót szórakozásképpen. Két nap múlva el is felejtik. Nincs nagy hatással az életükre, nem nagyon téma náluk.

Neked viszont erről szól az egész életed, fogadok, hogy többet lógsz az instáján, meg többet beszélsz róla, mint azok akik szeretik. Ennek tényleg nem sok értelme van, csak magaddal cseszel ki. :D

2020. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
20%
#64 azt se tudom ki ez, akiről beszélünk, csak végigolvastam ezt az egészet és leírtam a véleményem. És te miért is nem lépsz ki gyakoriról, ha annyira gáz 2 percet is online tölteni?
2020. jún. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:
48%
66-os, minek lépjek ki? :D nem azt mondtam hogy te állsz be mögé, azt írtam hogy tetszett a kommented, és kiegészítettem azzal hogy szerintem mindenki túl sokat foglalkozik semmirekellő celebekkel, ha kedveli őket, ha nem :D
2020. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim ***** válasza:
33%
Látod kedves kérdező, amíg a szöveget értelmezni se bírják, viszont támadólag írni az megy, nem kell sokat várni :D
2020. jún. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 A kérdező kommentje:

Már nem is nagyon merek írni, mert csak felhúzom magam RAJTATOK. Hogy ilyen ostobák vagytok. Képesek vagytok egy másik embert lebetegezni, mert megjegyzést mert tenni egy celeb k/////a. Komolyan mondom, beül a kamera elé, osztja az észt és a sok hülye tapsol rá. Közben meg rendes családja sincsen, a férje cseszik rá és valamelyik videójában elmondta, hogy a család többi tagjával sincs jó kapcsolata. Barátai se nagyon lehetnek, mivel egész nap otthon ül...


63. válaszoló.


Gondoltam, hogy megint ide lyukadunk ki, hogy én vagyok az irigy és a megkeseredett életű. Erre már nem is fecsérlek szót. Ha azt mondom hogy nem igaz, akkor biztos hazudok, ha meg azt mondom, hogy igaz akkor meg azért támadtok... Nem tökéletes az életem, bevallom, de legalább elértem valamit az életben. Ti ezt eltudjátok mondani magatokról? Ha egy ilyen semmi életű nőt néztem, akkor nem hiszem...


A belekötésről meg csak annyit, hogy Avram volt az első és remélhetőleg utolsó ember, akinek ilyet kellet írjak. Nem kenyerem a kötekedés, de megvédni, megvédem magam.

2020. jún. 30. 17:10
 70/77 anonim ***** válasza:
74%
Kedves kérdező! Az a baj, hogy az egész érveléstechnikád ott hibádzik, hogy folyamatosan csak azt hozod fel érvnek, hogy a többiek a hülyék, mert ők nézik ezeket a videókat. Holott, ez lehet, hogy igaz volt, amikor az instagramon néztek idiótának, mert ott ennek a csajnak a követőivel kaptál össze. Itt viszont a válaszadók többsége nem nagyon tudja kiről beszélsz, vagy csak néha belefutnak a videóiba, téged a viselkedésed miatt idiótáznak le, nem azért, hogy védjék a másik oldalt. Itt vagy te, aki megszállotja vagy ennek az influenszernek vagy nemtudom kicsodának, mindent tudsz róla, kívülről fújod a videóit, betéve tudod, hogy instagramra melyik képet mikor tette fel és mikor mi volt a sztorijában. És van itt x ember, akik max 1-2 videóját látták vagy annyit sem, kizárólag a te megszállottságodra reagáltak. És azt hozod fel érvnek, hogy ők a hülyék nem te, mert nézik ezeket a videókat. Egyedül te nézed rendszeresen, itt egyedül te vagy, aki mindent tud erről az Avramról. Nem tűnik fel? :D
2020. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!