Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez lenne Avramlatosca igazi énje?

Ez lenne Avramlatosca igazi énje?

Figyelt kérdés

Három héttel ezelőtt kitett egy képet Instára, ahol (már megint) a gyerekét tette ki. Már rengetegszer csinálta ezt és én ekkor úgy döntöttem, hogy írok a kommentek közé, hogy azért egy picit visszalehetne fogni ezt a sok gyerek képet, hiszen mégis csak egy alig 2 hónapos csecsemőről beszélünk. Nem megalázó stílusba tettem, hanem mint egy barátnő, aki segíteni szeretne neki. Persze, jött is pár komment Avram csicskás//tól, és én védekeztem. Aztán megjött a nagy Ő, és elkezdett minden zagyvaságot összehordani, hogy én azt akarom beadni másoknak, hogy ő kínozza a gyerekét.


Egy idő után fogtam és letiltottam, mert elegem lett ebből a proli p///ából. Most meg három hét után visszanézzek, hogy lenyugodtak-e már a kedélyek, de még mindig írnak nekem és a kommentszekcióban tárgyalják meg, hogy én egy idióta vagyok.


Bocsánat, hogy egy kicsit pikánsan fogalmaztam, de velem eddig ilyen még nem történt és nagyon felhúzott, pedig én csak jó szándékkal írtam azt, amit írtam. És az a helyzet, hogy én eddig Avramot egy jó humorérzékű nőnek tartottam, nem ilyennek... Úgy látszik, amíg mást kritizál, akkor minden rendben van, de ha más megszólja egy olyan dologért, amit BIZTOS, hogy nem jól csinál, akkor már elborul az agya... :/



2020. jún. 28. 09:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
49%
@28 Ezt én sem vágom. Az kicsoda?
2020. jún. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 A kérdező kommentje:
Engem is érdekelne...
2020. jún. 28. 16:00
 33/77 anonim ***** válasza:
67%
Úgy jön ide, hogy azonos a nevetek, és van egy ugyanolyan ritka nevű lánya, mint a tiéd. Nem akarlak kiadni, bár bárki két kattintással láthatja Avram instáján a hozzászólásodat.
2020. jún. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 A kérdező kommentje:
Jó, most mindenkinek elmondom a nevemet, de a Barbara mióta ritka név?
2020. jún. 28. 16:57
 35/77 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon kérem az adminokat, ne töröljék a kérdést. A Kérdező nagyon jó példa arra, milyen egy nárcisztikus személyiség. Egyébként Kérdező a Bejke mióta Barbara?
2020. jún. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 A kérdező kommentje:

Szóval most már azt is megkérdőjelezitek, hogy mi a nevem. Amúgy megnéztem egy másik profilról annak a képnek a kommentjeit. Két hete rakta ki, ahol a gyerek az ölében van és szelfizik vele. Három hete tényleg volt egy Bejke nevű, de az nem én vagyok. Az én kommentemet kitörölte, mert írtam egy durvábbat neki és még valakinek.


Most hihet nekem, aki akar, de az én lelkiismeretem ebből a szempontból tiszta.

2020. jún. 28. 17:18
 37/77 A kérdező kommentje:
Amúgy imádom, mikor egy toxikus ember, próbál egy másik embert toxikusnak beállítani, csak azért, hogy az ő lelkiismerete tiszta legyen. És amúgy, megmutattam egy 40 éves pszichológusnak, a kommenteket amiket Avram írogatott nekem, és elég érdekes következtetéseket vont le. Persze, azt is hozzá tette, hogy én is hibáztam egy elég nagyot, de itt nem én vagyok a főludas. A másik nagy hiba amit elkövettem, hogy kiírtam ezt GYK-ra. Én hülye azt hittem, hogy lesz valaki aki megért. Persze, én is dühömben írtam ezt ki, nem tagadom, de azért mégis... Amúgy hogyan lehet kitörölni egy kérdést? Nem akarok több 200IQ embertől kommentet kapni.
2020. jún. 28. 17:27
 38/77 anonim ***** válasza:
67%
Ez nagyon súlyos amit te itt levágtál, és Avram instáján. Beteg vagy, de nagyon durván!
2020. jún. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 A kérdező kommentje:

Miért vagyok beteg? Ezt fejtsd ki részletesebben kérlek. Azért, mert elmondtam neki, hogy nem kéne a gyereke szarát kirakni. Ha azt a képet nézitek ahol a gyerek Avram lába között van és ott van egy egy Beje (Bejke, nem tudom, nem vagyok jó a nevkben..), akkor az nem én vagyok. Az én kommentemet kitörölte. Nézzétek meg a Bejés kép melleti képet. Én oda kommenteltem.


De amúgy, kérlek, fejsd már ki részletesebben, miért vagyok beteg. Mert ha abban, amit lefogsz írni, van bármiféle igazság, akkor elmegyek egy szakemberhez. Jó? Csak mond meg, hogy miért tartasz te engem betegnek.

2020. jún. 28. 18:11
 40/77 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező nekem nagyon fájt ezt a sok trollt elolvasni.. szó szerint fizikai fájdalom szintű idióta szintű válaszokat kaptál. Csak hogy megnyugtassalak, ezek itt arra várnak hogy bárkit szétszedjenek.. ez az örömük


Igenis van létjogosultsága a kerdesednek. Ez az idióta bolond nő korábban azt állította hogy ő nem enged bepillantást az életébe. Konkrétan abból el hogy kiárusítja az életét. A videói mind mind személyes példákkal van tele.. és ami a legrosszabb, hogy mióta megszületett a gyereke vele haknizik.. ezzel gyűjti a nézettséget a kattintást.. holott azt állította mikor bejelentette hogy terhes hogy nem is akarta elmondani. Teljesen hülyére veszi az embereket.. azóta egy részletes videóban azt is kielemezi hogyan szakadt szét a segge szülés közben és hogy néz ott ki neki minden.. A legalparibb szintekre süllyedt. De a legsúlyosabb mégis az hogy egyértelműen a gyerek személyiségi jogaival él vissza.


Szamos kritika érte már a gyerekét felhasználó celebeket is.. csak a sok sötét agyú akik ennek örülnek nem tudjak hogy ez mit hoz maga után.. egy pszichológust kérdezz meg róla.. egész másképp velekedik..


Egyébként irdatlan szánalmas ez a nő.. ahogy ül a kamera előtt és veszi fel magát és a proli véleményét.. A palija meg látszik hogy egyáltalán nincs oda érte.. csak nézzétek meg a videót mikor bemutatta hogy gyereke lesz.. Hát így örül egy apa, egy társ??? Ez az Attila egy nagy nulla pali. Nekem ilyen nem kéne..

2020. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!