Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen álszentek itt az...

Miért ilyen álszentek itt az emberek?

Figyelt kérdés

Itt olvastam egy kérdést arról, hogy érdemes-e majdnem 40 évesen beiratkozni a jogi karra. Jöttek a sosem késő, a szomszédom unokatesvérének a padtársa 60 évesen kezdte el satöbbi válaszok. Na most ilyenkor azért nincs olyan szempont, hogy jó esetben 45 évesen végzi el, plusz 3 év gyakorlar, 48 évesen lesz pályakezdő... Mondanom sem kell mit jelent ez.

De van más ilyen kérdés is, 160 centi vagyok és 80 kiló, lesz párom. Ó hát hogyne lenne a válaszolók szerint! Hát mindenkinek van/lesz (NEM).


Ezeknek az embereknek nem nagyobb segítség az igazság? Biztos az a legjobb ha hazudnak nekik? És mire jó el a mű-Coelhóság?



2020. dec. 23. 19:45
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
75%

Ha elveted a lehetőséget magad vagy mások elől, akkor lehet, hogy a legjobb döntést veted el.


Viszont nagyon specifikus volt ez a második kérdés: "160 centi vagyok és 80 kiló, lesz párom? Hát mindenkinek van/lesz (NEM)". Itt most magadból indultál ki? Mert simán kapkodnak az ilyen nőkért is a férfiak, ha elég jó a kisugárzásuk.

2020. dec. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

Nektek az nem mond semmit, hogy realitás? Tudjátok mit jelent akár csak 35 fölött pályakezdőnek lenni? Szerintetek hol fognak alkalmazni egy 48 éves újonckát?


A női testalkat kérdés talán megosztóbb, mert ezek szerint vannak olyan remek ízlésű emberek akik ezt keresik. Szuper, akkor maradjunk egy az első felvetésnél, mert a fétis eszembe sem jutott mint lehetőség.

2020. dec. 23. 20:43
 13/42 anonim ***** válasza:
84%

Ezek nem tul jo peldak.. siman lehet pecsètelos ugyved, nem csak a sztarugyved letezik.

2. 3kover (szerintem vagy 100 kilos) ismerosom van összvisz de mindnek van parja meg 2-3 gyereke raadasul sovanyak a pasijaik meg a gyerekeik:D

2020. dec. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg furcsa, hogy a tisztelt kérdező hogyan jutott erre a következtetésre és miért irta ide ki? A korlátoltságot rejtegetni szoktam, de nem vagyunk egyformák
2020. dec. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
76%
#14 Igen, én sem értem, hogy egyes emberek miért hiszik, hogy X dolog jó döntés, vagy hogy miért csinálják azt amellyel nem értek egyet, de ettől függetlenül nem vetem kétségbe a hitüket. Ha nekik jó, akkor nekem is jó. Kb ennyi.
2020. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
76%
#12 Eléggé perspektivátlan lehet az életed, ha az ízlést vagy preferenciát belekevered a fétisek tartományába.
2020. dec. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
81%

Te eldöntötted, hogy rossz tanácsok ezek és struccpolitikát folytatva, meg se hallod amit mondunk. Kár vitatkozni.


Minek jársz akkor erre az oldalra, ha szerinted csak az az igazság, amit te annak gondolsz?

2020. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Ti normálisak vagytok? 48 évesen - ha el tudja csúszás nélkül végezni az egyetemet - PÁLYAKEZDŐ. Hahó!!!!
2020. dec. 23. 21:07
 19/42 anonim ***** válasza:
82%
Nem biztos, hogy pályakezdő. Lehet, hogy 10 éve irodában dolgozik, és szeretne plusz papírt. Sok helyen örülnek, ha tanul a munkavállaló, magasabb bért kap, esetleg magasabb pozíciót is. Hiszen ismerik, bíznak benne, szívesebben alkalmazzák, mint aki az utcáról esik be.
2020. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
88%

Mivel még így is minimum 20 évet dolgoznia kell a nyugdíjazásáig azt mondom, hogy még senioran is hagyhatja el az új pályáját... :D


A jogi ágazatra nincs rálátásom, ha olyasmi lehet, mint az állami szféra akkor lehet neccesebb a dolog de multiknál jellemző, hogy valaki kezd mondjuk x pozícióban aztán ha beleun vált házon belül és mondjuk könyvelésről átmegy marketingre, sokszor az új tanulmányokat támogatja is a munkáltató. Ha az eddigi munkájának volt bármi köze is a joghoz vagy amire specializálódik akkor az a tudás nem fog elveszni. Pl ha végigcsinált már 3 mergeöt vagy akvizíciót a csóka és erre specializálódna jogászként akkor teszem azt nagyobb szakértő is lesz mint a legtöbb kompetitora, hogy ő a gyakorlatban is látta ezt, nem csak bemagolta egy vizsga előtt a területet. Amúgy fura 40 évesen visszaülni az egyetemre de ha valaki megengedheti magának akkor hajrá.

2020. dec. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!