Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek gáz hogy sehova...

Szerintetek gáz hogy sehova nem megyek szilveszterkor de nem azért mert így döntöttem, hanem azért mert a kutya se hív sehova? Egyedül meg nem megyek.

Figyelt kérdés

22F


Soha életemben nem voltam még sehol szilveszterkor. Nem azért mert hívtak és nem mentem, hanem azért mert a kutya se hívott még sehova.

(nem mellesleg) nem csak szilveszterkor nem hív senki sehova hanem máskor se.


2013. dec. 18. 09:55
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:

azzal töltöm, de azt nem nevezném szilveszternek.

70 feletti szüleim vannak, akik megnézik az esti tv-műsort, és 10kor legkésőbb villanyoltás aztán ennyi.

persze én nyilván fenn maradhatok és csinálhatok amit akarok de hát minek?

kinek?


Szilvesztert családdal nem tudnád tölteni? Testvéred van?

2013. dec. 18. 10:39
 12/60 anonim válasza:
100%

Egyik ismerősöm elhagyta a tárcáját, és nem volt benne semmi. Úgy kapta vissza,hogy raktak bele pénzt:P


Szervezz bulit olyanoknak, akiket hozzád hasonlóan nem hívtak meg sehova.

2013. dec. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:

Szerintem Ágnes úgy értette ezt a későt, hogy az idei szilveszterre már késő. Már szilveszter előtt nem tudsz ismerkedni. De jövőre még nagyon sok időd van.

Kezdj el valamit hobbit űzni. Van hobbid amúgy? Vagy eljárni kultúrális rendezvényekre. Nálunk pl van egy galéria ami mindig szervez programokat és aki oda jár az mind ismeri egymást. Vagy például járj le kondiba, ott is lehet ismerkedni. Lényeg hogy olyan programot keress magadnak ahová sokan járnak, a közös hobbi akaratlanul is összehozza az embereket.

2013. dec. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 Imola Ágnes ***** válasza:
83%
Köszönöm az előttem szólónak, igen, úgy értettem, hogy lehet az idei szilvesztered már ilyen marad...és az ismerkedj tanácsot az után írtam, miután leírtam, hogy hol...iratkozz be valamilyen klubba, valamilyen szervezethez menj el önkénteskedni, keress egyházi csoportot...és hagyj fel ezzel a mindenbe belekötök hozzáállással, mert ez sem vezet jóra. Sokan akarnak tanácsot adni itt, de te mindenhol csak a kifogást írod, és nem azt, hogy min tudnál változtatni...
2013. dec. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 A kérdező kommentje:

akkor inkább visszavonulót fújok és hagyom az egészet a francba. nem idénre, hanem úgy általában.

22 évet leéltem így a másik 22 is menni fog, aztán csak elvisz vmi. szívinfarktus agyvérzés rák-vmi csak lesz.

2013. dec. 18. 10:51
 16/60 anonim ***** válasza:
100%
de megnyugatató válasz b+ "az idei már ígymarad"....azért írta ki,mert pont azt nem akarja,hogy egyedül legyen MOST SZIVESZTERKOR agyatlanok....
2013. dec. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
55%

Nem gáz szerintem, idén én se megyek sehova szerintem.


Legjobb barátaim dolgoznak, barátnővel elutaznak, vagy éppen más társasággal találkoznak amihez nincs kedvem.

Gondolkodtam rajta, hogy csak úgy, barátnővel el lehetne menni egy szórakozóhelyre, de őszintén szólva, nincs kedvem hozzá. Nagyon hideg van, minden túlárazott, és zavar a tömeg. Úgyhogy otthon ünnepelünk, szolidan, piálgatva, kufizva, tvt nézve. Ez a terv.

2013. dec. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
100%

Szia életemben nem voltam sehol se szilveszterkor, se barátokkal(mivel nincsenek) és se egyedül. Én is magam vagyok, szóval ezért nem is ünnep se a karácsony vagy szilveszter.

Hozzáteszem jól nézek ki, rá nézésre meg se mondanák hogy nem járok társaságba, csak úgy alakultak az évek hogy nem sikerült olyan barátot/okat találni akikkel érdemes lett volna tartani a kapcsolatot, hisz egyik sem városbeli volt hanem egyik itt másik ott lakik


Én úgy fogom fel hogy nem az év végén ezért a 2 ünnepért fontos hogy legyen valaki melletted, hanem az egész év még jobban számítana.

21/F

2013. dec. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim válasza:
én pl neten játék(mmorpg) közben ismertem meg 4-5 embert(fiú/lány), akikkel kb 1-1,5 évig játszottam(24F) majd elhatalmasodott felettem a meló és abbahagytam a játékot, de a mai napig "dumálunk"(írunk), igaz személyesen még nem találkoztunk, de ha összefutnánk, akkor sem változna semmi, ugyanúgy dumálnánk, és bulin is simán ellenénk.
2013. dec. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
Na de ha van itt több hasonló korú fiú is, akik hasonló helyzetben vannak, akkor miért nem csináltok együtt valami programot?
2013. dec. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!