Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek gáz hogy sehova...

Szerintetek gáz hogy sehova nem megyek szilveszterkor de nem azért mert így döntöttem, hanem azért mert a kutya se hív sehova? Egyedül meg nem megyek.

Figyelt kérdés

22F


Soha életemben nem voltam még sehol szilveszterkor. Nem azért mert hívtak és nem mentem, hanem azért mert a kutya se hívott még sehova.

(nem mellesleg) nem csak szilveszterkor nem hív senki sehova hanem máskor se.


2013. dec. 18. 09:55
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
Feltennél egy fotót a kepfeltoltes.hu-ra? Lehet arc nélkül is. Utána megmondom, mi a megoldás:)
2013. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 A kérdező kommentje:

persze. majd ha meszet ettem.

a hülyék nem erre laknak.

2013. dec. 18. 21:41
 53/60 anonim válasza:

Ok, a Neten lógás sem olyan gáz.

Ha felmész a Chat-re vagy akárhová, egy csomó emberrel fogsz találkozni, akiknek ugyanígy nincs programjuk.

Pl. a saját kérdésed alatt is van pár ilyen válasz:P


Nem kell ám mindig arra várni,hogy valaki odajöjjön hozzád és kirángasson a kis kuckódból. Te is nyithatsz, ha valaki bunkó, azzal nem kell foglalkozni, de nem lesz mindenki az, nyugi:) Aki negatívan áll hozzá mindenhez, nem lesz népszerű, ennyi.

2013. dec. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:

ezt én pontosan tudom. ha visszaolvasol, meg is írtam mi a véleményem a netes ismerkedésről.

ezek a vélemények tapasztalatra épülnek.

nem vagyok kíváncsi a neten ki mit kamuzik, hogy a lány fiú, a fiú lány, a fiatal öreg,a vonzó ronda stb.

az ég zöld és a fű kék.

ott az se igaz amit kérdeznek.

és ez nem negatív hozzáállás, ezek tények.



a felmész a Chat-re vagy akárhová, egy csomó emberrel fogsz találkozni, akiknek ugyanígy nincs programjuk.

2013. dec. 19. 12:02
 55/60 anonim válasza:

Ok, 10-ből 9 hazudik. De lehet,hogy a 10. normális lesz.

Most komolyan mit veszítesz?

2013. dec. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim válasza:

Nem igazán értem, mi a szándékod a kérdéssel (bár nem olvastam mindent végig). Én sem szoktam sehova menni, hasonló okok miatt (bár most van két lehetőségem is, de káosz az egész, úgyhogy szerintem itthon maradok), ugyanúgy utálom az ilyen "kötelező magad jól érezni" ünnepeket, ilyenkor a legnehezebb elviselni a szociális élet hiányát.

Szerintem kezdj el este olvasni/filmezni/sorozatot nézni, nyomasd hajnalig, akkor egy picit elfeledkezel róla, hogy szilveszter van.

Ha pedig emberek között akarsz lenni (nemcsak szilveszterkor, akármikor), menj el egy színvonalasabb de egyben nyugis szórakozóhelyre, igyál rendesen, előbb-utóbb csak szóba elegyedsz valakivel. (Persze ez alatt nem azt értem, hogy full részegen randalírozz.) Lehet, hogy ciki, de nálam ez a bevált módszer, alkohol nélkül képtelen vagyok kommunikálni, de ha iszok egy kicsit, egész könnyen megy. (Ha a "pusztuljon minden életképtelen piás idióta" típusú emberek kategóriájába tartozol, vedd az utolsó bekezdésem semmisnek.) 18/L

2013. dec. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 A kérdező kommentje:

ezt úgy is megtehetem ahogy eddig: 10kor fellövöm a pizsamát ahogy rendesen és ennyi.


akkor egy picit elfeledkezel róla, hogy szilveszter van.

2013. dec. 19. 17:30
 58/60 anonim ***** válasza:
Az 56-os hozzászóló elfelejti hogy csak azért szólították le mert csaj, úgyhogy ne higgy neki mert ez nálad nem válna be.
2013. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim válasza:
56-os vagyok, és nem kell engem leszólítani ahhoz, hogy megismerjek valakit. De amúgy akkor mi lenne, ha esetleg ő kezdeményezne? Gondolom egy kis alkohol hatására ő is bátrabb lenne. :)
2013. dec. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 A kérdező kommentje:
alkohol? életemben nem ittam egy kortyot se (de szó szerint) és nem is fogok soha.
2013. dec. 20. 07:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!