Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek gáz hogy sehova...

Szerintetek gáz hogy sehova nem megyek szilveszterkor de nem azért mert így döntöttem, hanem azért mert a kutya se hív sehova? Egyedül meg nem megyek.

Figyelt kérdés

22F


Soha életemben nem voltam még sehol szilveszterkor. Nem azért mert hívtak és nem mentem, hanem azért mert a kutya se hívott még sehova.

(nem mellesleg) nem csak szilveszterkor nem hív senki sehova hanem máskor se.


2013. dec. 18. 09:55
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:

Neten is lehet barátokat szerezni, nekem is sikerült pedig elég zárkózott vagyok.

Megjegyzem férjnél vagyok, gyerekem van, de volt egy időszakom amikor több időm volt és találtam egy forumot, ahol arról lehetett csevegni, ami engem érdekel. Aztán szépen alakultak a dolgok, volt olyan akivel a forumon kivül is elkezdtünk beszélgetni, aztán találkoztunk, elmentem szervezett forum-találkozókraívtak, és barátokra leltem. Azóta már szilveszterezni is hívtak, sőt a társaságon belül alakultak ki párok is.

De ez évekbe telt.

Neked igazából az a bajod, hogy semmit nem akarsz megtenni magadért. Igaza van annak aki azt írta, hogy csak nyavalyogsz. Nem csak elvárni kell, hogy meghívjanak, neked is tenned kell lépéseket. Pl nézz ki egy programot és hívj el oda te valakit, pl a munkahelyedről, vagy érdeklődj mások hova mennek és kérdezd meg van-e még hely.

Szóval ne legyél már ilyen antiszociális kicsit több önbizalommal és lelkesedéssel biztos menni fog az ismerkedés. Sok kapcsolat éppen szilveszterkor indul el. (nekem legalábbis az utolsó kettő akkor indult)

Hívj el valakit valahova.

2013. dec. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 A kérdező kommentje:

őszinte leszek. nem tudom elképzelni hogy a földön van olyan ember aki SZÍVESEN jönne velem akárhova is.

ezért nem is hívok senkit.

és ez nem siránkozás ez ténymegállapítás. így érzem és kész.


lehet hogy van olyan akit ha meghívnék akkor udvariasságból

igent mondana hogy ne sértsen meg és kénytelen-kelletlen eljönne velem.

ez lehet de hát ez meg kell a francnak.


Hívj el valakit valahova.

2013. dec. 18. 13:41
 43/60 Imola Ágnes ***** válasza:
Kérdező...leírnád, hogy csak elméletben milyen választ vártál volna a feltett kérdésedre? Mert ahogy látom, egy válasz sem tetszik....
2013. dec. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 A kérdező kommentje:

semmi érdemlegeset. lelki szemetesláda volt ez a topic részemről, ennyi.

ennyi már jusson nekem is. több úgyse jut.

élő ember nincs akivel én öt szót beszélnék egy évben bármiről is. ha ez se jut akkor mi jut?

2013. dec. 18. 13:47
 45/60 A kérdező kommentje:

neked jó mert neked volt UTOLSÓ.

nekem még ELSŐ se.


nekem legalábbis az utolsó kettő akkor indult)

2013. dec. 18. 13:55
 46/60 anonim ***** válasza:
68%

Jézusom... Te beteg vagy, szerintem fordulj orvoshoz, mert nagyon durva, amit itt levágsz!

Egy 12 éves kislány nem siránkozik így!

2013. dec. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:

akkor még 1x: kérném beidézni azon mondataimat/kijelentéseimet, amik siránkozás-kategoriásak.

ugyanis én EGYET se látok ilyet.

tények kijelentése, felsorolása, helyzetek tárgyilagos leírása történt részemről, szándékoltan 0% érzelmi faktorral (mely faktor nélkülözhetetlen része lenne a siránkozásnak ugye)


de tartom: várom tételesen beidézni!


szerintem fordulj orvoshoz

2013. dec. 18. 17:35
 48/60 A kérdező kommentje:

hát 12 éves koromban nekem se voltak ilyen gondjaim az biztos,

vagyis voltak csak nem voltam tudatában.

így egy 12 éves akárki biztos nem ír ilyeneket



Egy 12 éves kislány nem siránkozik így!

2013. dec. 18. 17:37
 49/60 anonim válasza:
Szerintem most elég borúsan látod a dolgokat, próbálj kicsit jobb kedvre derülni :). De mást én sem tudok írni amit a többiek tanácsoltak. Sok bunkóval meg ne foglalkozz. Amúgy szerintem egyáltalán nem gáz, hogy nem mész sehova. Szerintem én sem fogok, sőt karácsonykor is egyedül leszek. 20/L
2013. dec. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 A kérdező kommentje:

igyekszem soha se nem borúsan se nem rózsaszínben látni a dolgokat hanem objektíven, tárgyilagosan.



Szerintem most elég borúsan látod a dolgokat, próbálj kicsit jobb kedvre derülni

2013. dec. 18. 19:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!