Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek gáz hogy sehova...

Szerintetek gáz hogy sehova nem megyek szilveszterkor de nem azért mert így döntöttem, hanem azért mert a kutya se hív sehova? Egyedül meg nem megyek.

Figyelt kérdés

22F


Soha életemben nem voltam még sehol szilveszterkor. Nem azért mert hívtak és nem mentem, hanem azért mert a kutya se hívott még sehova.

(nem mellesleg) nem csak szilveszterkor nem hív senki sehova hanem máskor se.


2013. dec. 18. 09:55
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:

ez így van.

csak épp ünnepekkor csúcsosodik ki és mutatkozik meg a dolog amikor aki él és mozog megy vhova. mindenki.

vagyis szinte mindenki.


a melóhelyen is azt hallom ki mit hova szervez. van aki már októberben arról beszélt mi lesz szilveszterkor.

engem persze sehova se hívnak.

van aki megkérdi: hova mész?

válasz: sehova. erre röhögés: na persze.

el se hiszik!



hanem az egész év még jobban számítana.

2013. dec. 18. 11:00
 22/60 egytüneményvagyok ***** válasza:
3%
Szerintem nem gáz, én sem hívnálak. Nem tűnsz valami jófejnek...
2013. dec. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
100%
Én sem megyek. Bár én nem is akarok. :)
2013. dec. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 Imola Ágnes ***** válasza:
94%
16-os. Mit gondolsz, neten keresztül egy ismeretlennek meg tudja bárki is szervezni a szilveszterét úgy, hogy nincsennek barátai? Szerintem hasznos tippeket adtam ahhoz, hogy barátokra leljen, és normális kapcsolatokat alakítson ki, mert ezek szerint eddig nem ment neki. Csak ahogy látom nem kellenek senkinek sem a tanácsok...részemről ennyi...
2013. dec. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:

ezt így leszűrted ennyiből?

akkor irány a rendőrség és menj rendőrségi pszichológusnak / bűnügyi profilosnak.

ha ennyiből erre képes vagy...


Nem tűnsz valami jófejnek...

2013. dec. 18. 11:11
 26/60 egytüneményvagyok ***** válasza:
61%
Igen, simán le lehet szűrni. Nem tartom jó fejnek az ilyen önsajnáló picsogó embereket. Ha neked jó, hogy mindenre húzogatod az arcod, akkor éld le így az egész életedet, senki se fog megsajnálni hidd el nekem. Csak te egyedül vagy, és csak te egyedül tehetsz a saját boldogságodért. Senki nem fog segíteni ebben. Az a szerencséd, hogy 22 évesen vagy ilyen, az még nem gáz, ha művelődsz, talán pár év alatt benő a fejed lágya, és elkezdesz felnőtt módjára gondolkodni. Sok sikert!
2013. dec. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
38%

Hát erre mondják, hogy nincs lehetetlen, csak tehetetlen.

Adtunk egy pár használható ötletet. Tessék megfogadni és nem a szívrohamra várni, vagy mit is írtál. Kicsit pozitívabb hozzáállás valószínűleg jobban "vonzaná" is hozzád az embereket. Lehet, hogy azért nem hívtak sehova, mert nem is tűnsz olyannak, aki bárhova elmenne.

2013. dec. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
Szintén egyedül töltöm a szilvesztert, sehová nem hívnak. Én egy lányra vágyom akivel együtt tölthetném a szilvesztert, legyeb barát vagy bármilyen kapcsolat. 23/F
2013. dec. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 A kérdező kommentje:

igen ezt már hallottam máshol is, de most is azt tudom mondani mint máskor: ezt csak akkor tudhatja bárki HA meghívott és nem mentem.


de amíg nem hív addig ez nem lehet magyarázat hiszen honnan tudja elmennék-e?


mert nem is tűnsz olyannak, aki bárhova elmenne.

2013. dec. 18. 11:29
 30/60 anonim ***** válasza:

Utálom az ilyen hisztiző és nyavalygó embereket... "Nekem nincs barátom, egyedül vagyok, jujj és jajj" - hát tegyél ellene! Ismerkedj, ne a neten lógj folyton, hanem indulj el valahova. Ismerkedj az iskolában/munkahelyen, szerezz hobbit...

Most komolyan, itt a fórumon amúgy is mit vársz tőlünk? Hívjunk meg ismeretlenül, vagy mi?

2013. dec. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!