Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek gáz hogy sehova...

Szerintetek gáz hogy sehova nem megyek szilveszterkor de nem azért mert így döntöttem, hanem azért mert a kutya se hív sehova? Egyedül meg nem megyek.

Figyelt kérdés

22F


Soha életemben nem voltam még sehol szilveszterkor. Nem azért mert hívtak és nem mentem, hanem azért mert a kutya se hívott még sehova.

(nem mellesleg) nem csak szilveszterkor nem hív senki sehova hanem máskor se.


2013. dec. 18. 09:55
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
#30 kit érdekel hogy te mit utálsz? :D
2013. dec. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
És kit érdekel a Kérdező nyomora, ha már itt tartunk? Nem kérdést tett fel, csak nyivákolni jött.
2013. dec. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
67%

te meg csak utálkozni tudsz 30as,ha nem ismer senkit,menjen ki az utcára,és szólítson le mindenkit,aki szembe jön vele,hogy "nem akarsz velem szilveszterezni???" úgyis elhajtanák a fenébe....te is elküldenéd a p***csába,akkor meg mit osztod az észt,olyannak,aki azért írta ki a kérdését neten,hátha hozzá hasonló kaliberű magányos arcokkal letudjon beszélni,valami programot,még van 2hét bőven letudna szevezni valamit,erre jönnek ilyen kommentek,hogy áhh errre nyugodtan ihatsz hideg vizet,majd jövőre,stb

Azt csodálkoztok,ha ő is ellenséges...hát b@.meg,jellemző ez a hozzáállás csúcs nálatok.

2013. dec. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
Miért nem mész ki este az utcára,utcabálba, és ott nem éreznéd magadat egyedül.Vagy olyan helyen laksz,ahol ilyesmi nincs?
2013. dec. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 A kérdező kommentje:

érdekes javaslat a "ne a neten lógj"

a net az egyetlen hely a világon ahol jól (jól? elfogadhatóan) érzem magam.

és még ezt is vegyem el magamtól?

és akkor mi marad? a nagy semmi?

2013. dec. 18. 11:39
 36/60 anonim ***** válasza:
82%

Nem az a baj veled, hogy nem hívnak sehova, hanem, hogy nem is teszel érte, hogy hívjanak. Csak sajnáltatod itt magad. Pár évvel ezelőtt egy ismerkedős oldalon megismertem egy srácot, akkor 25 éve volt, és minden második mondat az volt : "Én nem kellek senkinek." vagy "Csúnya vagyok, nem lesz soha senkim" és hasonlók. Persze, hogy nem akart vele senki ismerkedni, ha csak ezt hajtogatta, bevonzotta ezzel a rossz dolgokat.

Akár mi is történjen az életben mindennek a jó oldalát kell nézni, ha elesel, felállni és mosolyogva menni tovább, nem az önsajnálatban fetrengeni, és várni valakire, aki megsajnál és majd kihúz. Ilyen soha nem lesz, mert az ember önző, egoista, és inkább jobban bele fog taposni földbe, min hogy felsegítsen.

Nem hiába mondják "Segíts magadon, az Isten is megsegít."

2013. dec. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 Imola Ágnes ***** válasza:

Kérdező, ha annyira változtatni akarsz, hát sessék [link]

majd írd meg, hogy kivel vetted fel a kapcsolatot, és hogyan telt a karácsonyod...

2013. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, kérdező, de mindenkinek olyan élete van, amilyet alkot magának. Nem kell egész nap a gép előtt ülni, és akkor majd lesznek barátaid. Ha iskolába jársz vagy dolgozni, akkor már alapból ott is megismerhetsz embereket, de beiratkozhatsz valamilyen tanfolyamra, elmehetsz önkéntesnek vagy bármi - milliónyi lehetőség van arra, hogy emberekkel találkozz a mindennapokban.


Az ismerkedést meg nem kell tanítani, ha valakivel közösségi kapcsolatban vagy ( erre említette pl. a tanfolyamot vagy önkéntességet), akkor nyilvánvalóan lesz köztetek valamilyen verbális kontaktus. Odamész hozzá, hogy "szia, XY vagyok, ezért és ezért jöttem", aztán majd magától elindul a társalgás, és nem igaz, hogy több ezer emberből egy olyat se találnál, akivel jóban lehetnél.

2013. dec. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:

"a net az egyetlen hely a világon ahol jól (jól? elfogadhatóan) érzem magam."

Hát ez akkor elég szánalmas dolog...

2013. dec. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 A kérdező kommentje:

hát ez van. nem csak szép okos gazdag ügyes emberek vannak a világon, hanem sokkal-sokkal-sokkal több a buta ronda béna szegény.

tán ezt nem tőlem hallod először, de ha igen, hát tessék.


Hát ez akkor elég szánalmas dolog...

2013. dec. 18. 13:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!