Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ekkora probléma ez...

Miért ekkora probléma ez ebben az országban? Hát nekünk tenyleg nincs jogunk élni ezen a világon, teljesen átlagos emberként? Miért kell ezt titkolni? Miért kell ezért bárkit is elítélni?

Figyelt kérdés
Szégyellem hogy roma származású vagyok, és elmondani nem tudom mennyire bánt az, hogy egy egyébként okos, komoly ugyanakkor szeretetreméltó embert elítélnek olyan személyek, akik mindaddig amíg nem kerültek tudatába ennek az információnak, kedveltek és szerettek.

2018. ápr. 21. 22:59
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Nem fogom az igazamat bizonygatni, mert láthatóan teljesen felesleges.


Rossz tulajdonságokért, rossz életkörülményekért, rossz modorért azt hiszem nem kell cigánynak lenni. Ahhoz tömegeket mészároljanak le, családokat -gyermekeket erőszakoljanak meg nap mint nap, édesapa édesanya drog és alkohol problémákkal küzdő gyermeket-gyermekeket neveljen fel, mindegy hogy ki vagy, hogy éltél, milyen negatív és pozitív lelki tulajdonságokkal bírsz, mert bármilyen a származás, ez mindig mindenhol elő fog fordulni, sajnos !

Ez ugyanúgy megfordul a magyar családoknál is, és külföldön elő egyéb nemzetiségűeknél is.


Teljesen elvakult némelyik ember ezt illetően. Hihetetlen !

2018. ápr. 22. 08:36
 32/42 anonim ***** válasza:
94%

Ez feltűnően csak egy provokatív kamukérdés,

többen is kiszúrták már.

Az is hihetetlen hogy a cigányok a magyarokat rendszeresen büdös parasztozzák, zaklatják és verik a gádzsókat etnikai alapon már általános alsóban mert a felelősen nevelő szülőktől is csak a "retkes" magyarozást hallják.

Ennek megvan náluk a kulturális háttere, évszázadok óta endogám közösségekben élnek, csoportjukon kívüli emberekkel ellenségesek. Nem kirekesztettek hanem saját magukat szegregálják.

2018. ápr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
94%

Hát tudod, én iskolában dolgozok, és ha gond van egy gyerekkel; 10-ből nyolcszor; az cigány.


Ez nem rasszizmus, ez tény, tapasztalat.


Ordítanak, lopnak, verekednek, nekik minden kaja "jár" (persze ingyen), és egyszerűen nem képesek betartani a szabályokat!


Ha lesz gyerekem, eszem ágában sem lenne olyan iskolába íratni, ahol többségben vannak a cigányok!


Vannak köztük aranyosak is, de a többség....

2018. ápr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

32-es ! Ez nem kamu kérdés !


Nem értem miért kell egy-egy többek által megválaszolt, viszonylag keresett posztról folyamatosan azt feltételezni, hogy kamu...

Nem lehetne ezt mellőzni !?

Én speciel majdnem minden kérdésnél ezt látom ezen az oldalon.

2018. ápr. 22. 09:06
 35/42 A kérdező kommentje:

Elég szomorú, hogy ezt egy ilyen személy mondja...

Remélhetőleg nem pedagógus vagy :(

2018. ápr. 22. 09:08
 36/42 anonim ***** válasza:
94%
Ezzel a hozzáállással nem csoda, hogy nem viszed sokra kérdező, véded itt a saját fajtádat, de minek, egy józan gondolkodású ember elítéli azt amit a cigányság művel. Amelyik meg be akar illeszkedni a társadalomba be fog tudni csak ehhez gyökeresen ellentétes gondolkodásmódot kéne felvenned.
2018. ápr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
35%
Nem az a szomorú, hogy ezt mondom, hanem az a szomorú, hogy ez van!
2018. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Nem lehetne mellőzni, azért kamu mert provokatív, valótlan dolgokat állít.

Én soha senkivel nem szakítottam meg a kapcsolatot azért mert ilyen vagy olyan származású. Sőt a kapcsolat kialakításában sem volt akadály még akkor sem ha ránézésre egyértelmű volt a származása amennyiben normális volt. Környezetemben sem tapasztaltam hogy ez a fajta elutasítás lenne az általános.

2018. ápr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
33-nak van igazsága. Valóban elbújnak a cigány gyerekek a saját cigányságuk mögé a legtöbb esetben, mert a szüleiktől is ezt tanulják. És ebben 0 rasszizmus van, és én sem nézem le őket, mert mindennap velük dolgozom, semmi hátrányt nem szenved egyik diákom se (se cigány, se nem cigány), de ha probléma van, és megszólízom őket, ne adj'isten fegyelmezésre kerül sor, gyakran előhúzzák a "mert cigány vagyok, azért" ütőkártyát. Álomvilágban élsz, ha szerinted ez a jelenség nem létezik. Létezik. Nem utáljuk őket, de megpróbáljuk nevelni őket, ha nár a szüleik nem teszik.
2018. ápr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
94%
Megitélik a magyarokat, hogy lopnak kölföldön igen, de pont, hogy a cigányok miatt. Szóval ne hergelj inkább kérdező...
2018. ápr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!