Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretem a tejet. Azt mondják...

Szeretem a tejet. Azt mondják nem egészséges. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 22. 12:31
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Hálistennek mostanában nembláttam :-)))) de lehet h csak azért mert nem nézek tv-t... :-D. Két lábon kihordott agyhalál az a nőszemély... :-DD
2020. ápr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
36%

A bolti UHT tej az midnen csak nem tej, az nem egészséges egyáltalán. Persze lehet hogy semmi bajod nincs tőle, de lehet majd később leszel tejérzékeny vagy laktóz érzékeny. A másik az hogy ha eleve a szervezeted nem bírja a tejet akkor nem egészséges. Egyébként a tej a kálcium miatt jó dolog, de sok más egyéb miatt annyira nem. A házi tej a legjobb, de sokan akik életükben nem ittak még, azoknál okozhat kellemetlenséget főleg ha 2-3 decinél többet iszol meg belőle.

A kecsketej viszont egészséges az a legjobb, de aranyárban van.

2020. ápr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
84%
#23: Legalább néhány érvet mondhatnál, hogy miért nem egészséges a tej szerinted, vagy mitől lesz rosszabb a bolti, mint a házi tej.
2020. ápr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
84%

23: Persze, mert szerinted a cukorbetegek is a cukortól lettek azok... LOL


ne terjeszz hülyeségeket!!

2020. ápr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
31%
23-nak igaza van. Ha érveket akartok, menjetek el dolgozni egy tejgyárba, ott majd a saját szemetekkel láthatjátok, mennyire tej valójában az, amit dobozban árulnak a boltban!
2020. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
84%
#26: Nagyon kíváncsivá tettél, kérlek mesélj. Mi van a bolti tejben? Miben más, mint a nem bolti?
2020. ápr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Tejüzembe tartályban érkezik a tej amit hihetetlen módon tehenekből fejnek fejőgéppel...
2020. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

Nekem belobban tőle a krónikus bélbetegségem ,pedig nincs sw tejfehérje allergiám se laktózérzékenységem a vizsgálatok szerint .

Nekem ennyi már (bőven) elég ,hogy ne fogyasszam . Amúgy egészséges embernek,mértékkel nem hinném,hogy probléma tejet inni . Meg már mindenről kiderült,egyszer minimum ,hogy egészségtelen meg rákkeltő :D

2020. ápr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
76%
Ha bírja a szervezeted ,igyad nyugodtan,de max fél literrel egy nap.
2020. ápr. 23. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
53%

Tehentej eredetileg a bocinak van kitalalva. Embereknel csak gyermekkorban egeszseges, mert a gyerek emesztese meg feltudja dolgozni es sok jo anyag van benne.

Felnott korban mar inkabb a sajt fogyasztas javasalhato, a tejet sokan nem tolleraljak emesztesileg.

2020. ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!