Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretem a tejet. Azt mondják...

Szeretem a tejet. Azt mondják nem egészséges. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 22. 12:31
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
35%
#39, annak a trutyinak meg több, mint 90%-a víz. Akkor most gondolj bele, jó-e az embernek, ha vizet iszik!
2020. ápr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Én szeretem a tejet, de annyi brutalitás van az előállitása mögött, hogy elment tőle a kedvem, sokkal kevesebbet veszek és akkor próbálok gazdatejet.

Nem kell vegának lenni,a tejipar működése a lényeg , összefoglalja a lényeget :


https://www.youtube.com/watch?v=fZt19ImuUSs


Azt nem értem, hogy tele van a net ezekkel a videókkal, lebuktatóvideókkal, cikkekkel, elóadásokkal ,csomó országból, tehát azt se lehet ráfogni, hogy egy helyről fakadnak, hogy mennyi brutalitás van a tejiparban és miket kell egy szerencsétlen tehénnek átélnie a mi fogyasztási szokásaink miatt. A fél emberiségnek tüntetnie kellene, hogy azonnal állitsák le az ilyen üzemeket, tenyésztőket. Kinek van kedve ezt támogatni pénzzel ? Én évtizedekig vásároltam nyugodtan a tejet, mit sem tudván ezekről.Szeretem, de már nem szivesen veszem.

2020. nov. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!