Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha olyan finom a hús, miért...

Ha olyan finom a hús, miért fűszerezik agyon?

Figyelt kérdés
Mindig ezzel érvelnek, hogy olyan finom a hús... Ahhoz képest, senki nem eszi nyersen, fűszerek, só nélkül. Agyon fűszerezik, sózzák, borsozzák, paprikázzák (pl. kolbászok, vagy akármilyen pácolt húsok), tehát amit az elfogyasztása közben éreznek, azok a fűszerek. Csak érdekel, akik annyira hangoztatják, hogy szeretik a húst, miért nem sótlanul, fűszerek nélkül eszik?

2020. aug. 2. 15:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
86%

1. a húst nem esszük nyersen, mert tanulunk biológiát


2. Azért fűszerezzük, mert tudunk főzni. Aki nem tudy az kérdez ilyen marhaságot vagy egy unatkozó kisgyerek


3. szerintem senkit sem érdekel a vergödésed, meg hogy jelentgeted vválaszolókat. Nem offoltak, ezért sem törölték ki a hozzászólásukat, csak zavar, hogy beégetted téged

2020. aug. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk rengeteg halat ill. a marhahúst is kehet nyersen fogyasztani. Nem mellesleg a füstölés sem főzés/sütés
2020. aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
87%
Csak úgy érdekesség gyanánt: mindent nyersen eszel, fűszerezés nélkül?
2020. aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
12%
Én nem szeretem a füszereket. Sót egyáltalán nem használok. Más füszereket is nagyon ritkán. Fözéskor is ami nekem optimális másnak nyers.
2020. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
94%

Nyers husfogyasztasra tokeletes pelda az osztriga, a tatarbifsztek es a marha carpaccio ... meg meg gondolom kisezer, csak ennyi ugrott be hirtelen.


Eszkimok sem tokolnek sokat a gasztronomiaval, nyersen esznek szinte minden ehetot.

2020. aug. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:
93%
Szalonnat mindenki eszi, pedig nyers. Kolbaszt mindenki eszi, pedig max fustolt. Jo kis parasztsonka ami csak ugy log a stelazsiban ... abbol is nyersen kanyaritasz a friss kenyerhez es a csipos paprikahoz.
2020. aug. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 A kérdező kommentje:
#13 Igen!
2020. aug. 2. 16:50
 18/77 anonim ***** válasza:
92%
Parmai sonka, serrano sonka ... flancolnak vele sokan, meg csak nem is fustolt sonkak, sima szaritott hus.
2020. aug. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
92%
Ruszli :) (apam allandoan ette) ... ecetes/hagymas nyers hal
2020. aug. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:
93%

Én nem szeretem a húst, de én is megfűszerezem a kajáimat. Kiemeli az ízét a fűszer és még finomabb lesz.

Akik egyáltalán nem esznek húst, ők is rengeteg féle fűszert használnak. Pl. ha a tipikus vegán kajákat nézzük: az avokádó toast, a curry, a humusz, a falafel mind tele vannak fűszerekkel.

2020. aug. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!