Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha olyan finom a hús, miért...

Ha olyan finom a hús, miért fűszerezik agyon?

Figyelt kérdés
Mindig ezzel érvelnek, hogy olyan finom a hús... Ahhoz képest, senki nem eszi nyersen, fűszerek, só nélkül. Agyon fűszerezik, sózzák, borsozzák, paprikázzák (pl. kolbászok, vagy akármilyen pácolt húsok), tehát amit az elfogyasztása közben éreznek, azok a fűszerek. Csak érdekel, akik annyira hangoztatják, hogy szeretik a húst, miért nem sótlanul, fűszerek nélkül eszik?

2020. aug. 2. 15:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 A kérdező kommentje:
Vagyis, felőlem egyetek húst, de akkor ne zöldségekkel fűszerezzétek. Ha a hús kell nektek, egyétek úgy ahogy van. Ez a véleményem. De már úgyis off topicba ment át...
2020. aug. 2. 17:36
 42/77 anonim ***** válasza:
7%
A igazán szereti a húst az magában eszi és nyersen, úgy adja ki magát.
2020. aug. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
95%

"Vagyis, felőlem egyetek húst, de akkor ne zöldségekkel fűszerezzétek. "

Miért ne?

2020. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
95%

"Ezért tart ott a világ, ahol..."


Elfogytak az értelmes érvek?

2020. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim ***** válasza:
90%

"Főzd meg a friss csirke vagy sertéshúst natúron és tedd be a hűtőbe rögtön, tehát nem romolhat meg. Szagold meg ha kihűlt, konkrétan szar szaga van a fűszerezetlen húsnak."


Talán ki kellene takarítani a hűtőt...

2020. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 anonim ***** válasza:
89%

Ha csak sótlan zöldségeket ennél, már rég elpatkoltál volna.

Sóra és olajokra/zsírokra szüksége van a szervezetednek.

2020. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim ***** válasza:
100%
Azért amiért a krumplit, cukkinit, répát és egyeb zöldségeket, ha mondjuk köretként akarjuk enni. A rízst is sokszor fűszerezik, a tofut is és még sorolhatnám.
2020. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 anonim ***** válasza:
94%

A 25-ös válaszodra Kérdező:


"Pontosan, aztán meg napokig ott rohad a döghús a beleidben. Ugyanis a mi gyomrunk nem a húsevésre van kitalálva."


Akkor az előember (az ősember őse) másfél millió éve miért vadászott, miért ette meg az elhullott mamutot, vagy amit kezdetlegesen összevadászgatott?

De ezt nem csak én kérdezem tőled, hanem ez a cikk is:

[link]

2020. aug. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 anonim ***** válasza:
95%

Honnan szedi valaki ezt a "dögszagot"?

Én rendszeresen főzök a kutyának húst (csirkehúst is) só és fűszermentesen és kifejezetten jó illata van még másnap is.

Azelőtt nyersen kapta, de már nagyon öreg és az állatorvos így javasolta, mert könnyebben emészthető.

2020. aug. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim ***** válasza:
95%

Én azt nem értem, hogy miért kell folyton provokálni es inzultálni azokat akik fogyasztanak húst 🙄

Mondom ezt úgy, hogy teljesen vegán az étrendem, utoljár 8 évesen ettem állati eredetű ételt.

Mikor jönnek már rá az ilyen "vérvegánok", hogy az emberekre nem lehet ráerőszakolni egy életmódot/táplálkozási formát, a mézesmadzsagot kell elhúzni az emberek előtt, nem ócsárolni őket.

Én sem esek neki a páromnak, pedig ő fogyaszt húst, szimplán kompromisszumokat kötünk pl én nem főzök hús tartalmú ételt, mert rosszul vagyok a tapintásától is es hát két rókázás között macerás lenne csirkemeller vágni. A hűtőben pedig szeparálva vannak az ételeink.

Mindketten tiszteletben tartjuk a másik döntését, nem csesztetjük egymást az étkezési szokásaink miatt. Az embereknek is ezt kellene tenni egymással szemben.

2020. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!