Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha olyan finom a hús, miért...

Ha olyan finom a hús, miért fűszerezik agyon?

Figyelt kérdés
Mindig ezzel érvelnek, hogy olyan finom a hús... Ahhoz képest, senki nem eszi nyersen, fűszerek, só nélkül. Agyon fűszerezik, sózzák, borsozzák, paprikázzák (pl. kolbászok, vagy akármilyen pácolt húsok), tehát amit az elfogyasztása közben éreznek, azok a fűszerek. Csak érdekel, akik annyira hangoztatják, hogy szeretik a húst, miért nem sótlanul, fűszerek nélkül eszik?

2020. aug. 2. 15:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
88%

"aztán meg napokig ott rohad a döghús a beleidben"


És aztán? A zöldség is csak ott rothad.

2020. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
95%

"Különben se azért eszünk, hogy finom legyen és élvezkedjünk rajta."

De, a legtöbben igen. Az ember jellemzően már nem csak egy ösztönlény aki csak gépiesen eszik, hogy túléljen.

2020. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 A kérdező kommentje:
#33 Épp ez a baj. Ezért tart ott a világ, ahol...
2020. aug. 2. 17:18
 34/77 anonim ***** válasza:
87%

"Ezért tart ott a világ, ahol."

Miért, és hol?

2020. aug. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 A kérdező kommentje:
Ti meg ott fogytok ki az érvekből, hogy "mert a sótól csak jobb lesz az íze". Ennél többet nem tudtok mondani. Felőlem falhatnád előttem, nem az én bajom. Max jót mosolyognék rajtad, mert nem nekem ártasz vele, hanem magadnak. Karma, hallottál már róla? :))
2020. aug. 2. 17:22
 36/77 anonim ***** válasza:
87%
Posztold ezt ki mindjárt a vegán in hungarybe is😂😂😂
2020. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
92%

"Ti meg ott fogytok ki az érvekből, hogy "mert a sótól csak jobb lesz az íze"."

A só hatása az ízre közismert tudományos tény.

[link]


Az "a világ azért tart itt, mert egyesek élveznek egy finom ételt" egy provokátor béna vergődése.

2020. aug. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:
93%

Azt ugye érted, hogy a fűszerek többsége zöldség?

Akkor egy tál nyers, vegyes saláta elfogyasztása is vétek, hisz kiemelik egymás ízét, megváltoztatják, tehát fűszerezik.

Hát bocs, hogy nem sikerült megragadni a gyűjtögető életmódnál. Én kérek elnézést.

2020. aug. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
93%

AZ ilyen idióta vegánok miatt, mint a kérdezö, van sok embernek gondja a vegánsággal.

Én is vegán vagyok, de eszembe nem jut ilyen hülyeségeket írni, mint a kérdezö, ugyan nem eszem húst, de nem is minösítem nem-finomnak, dögszagúnak, meg egyebeknek, amit a kérdezö ír.

Egy normális ember azért IS eszi, mert finom, jól esik, élvezet és nem csak takarmányt töm magába.

A vegetáriánusok/vegánok is (mármint a normális többség) használnak füszereket, éppen az ízek kiemelésére, illetve a változatosság miatt is.


Mellesleg igen sok növényi alapanyagot nem célszerü nyersen enni, mert nem emészthetö rendesen, most eltekintve attól, hogy ízre sem feltétlen jók.

2020. aug. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 A kérdező kommentje:
#44 Épp ezt mondom, hogy ennyi erővel magát a zöldséget is ehetnék, ha úgyis azzal ízesítik meg a húst.
2020. aug. 2. 17:33
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!