Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha olyan finom a hús, miért...

Ha olyan finom a hús, miért fűszerezik agyon?

Figyelt kérdés
Mindig ezzel érvelnek, hogy olyan finom a hús... Ahhoz képest, senki nem eszi nyersen, fűszerek, só nélkül. Agyon fűszerezik, sózzák, borsozzák, paprikázzák (pl. kolbászok, vagy akármilyen pácolt húsok), tehát amit az elfogyasztása közben éreznek, azok a fűszerek. Csak érdekel, akik annyira hangoztatják, hogy szeretik a húst, miért nem sótlanul, fűszerek nélkül eszik?

2020. aug. 2. 15:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 A kérdező kommentje:
Én csak jót nevetek rajtatok, mert azt hiszitek nekem ártotok, ha húst esztek, azért erőlködtök itt a képekkel. :D
2020. aug. 3. 23:39
 72/77 anonim ***** válasza:
89%

Senki nem írt semmi ilyesmit. Ezt már megint csak te mesélted be saját magadnak.

Azért ez elég szomorú hogy ennyire vágysz a figyelemre hogy így produkálod magad, részvétem :(

2020. aug. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:
93%
Ti amúgy milyen húsokat esztek meg honnan veszitek, hogy fekália meg fing szaga van? :D Komolyan kérdezem, most már nagyon kíváncsivá tettetek!
2020. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:
38%

Egy bisztróban dolgozom, ahol a kacsamáj és a malac fasírtot is csak utólag, sóval és borssal fűszerezik. Az tén,lg finom.


Általában azért fűszerezik túl, mert rossz minőségű a hús és onnan már nem is biztos hogy olyan hűde finom

2020. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:
59%

De most komolyan, mi a fenéért hinném azt, hogy bárkinek is ártanék azzal, hogy én húst eszem. Végül is kinek mi köze hozzá, hogy egy másik ember mit eszik? Én azért eszem húst, mert azt szeretek enni. Te azért eszel nyers zöldséget, mert - gondolom - neked az esik jól.


Ha valaki nem szereti a húst, mi a fenéért lenne provokáló neki egy sült kolbászos tányér? Nekem sem provokáló egy tál osztriga, mert a hideg kiráz tőle.

2020. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:
83%

Na igen 74-es, ha a hozzászólóval romlott húst akartak etetni, nem is csodálkozom. Na de mindig romlott húst tálaltak fel neki? Nehéz elhinni.


Most sül kint a tarja, annál jobb illatot elképzelni sem tudok.

Meg mifelénk a karácsony esti menü a töltött káposzta. Délután fő, miközben díszítjük a karácsonyfát, és sül a kalács.


Most, 31 fokban is, összefut a nyál a számban, ha felidézem azt a kimondott karácsonyi illatot.

2020. aug. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim ***** válasza:
80%
Tudod miért vergődsz ennyit a húsevésen? Mert hiányzik és azt akarod enni. A mindenevőknek érdekes nem a zabáláson jár az esze folyton, pláne nem a húsevésről való eszmecserén. Vajon miért? Mert a húsevésre szüksége van az embernek és az a természetes. Éppen ezért aki nem mentális beteg és hallgat a szervezetére, tehát eszik húst is, annak nem kell állandóan a húsevésről fantáziálni. Te is kérdező inkább egyél valami jó húst, akkor elmúlik az agressziód és a megszállottságod. Ezek a tünetek amiket te produkálsz a húsevés hiányára vezethetőek vissza. Töröltesd ezt a kommentem is, mint ahogyan azt is töröltetted, amikor megkérdeztem miért nem válaszolsz a hozzászólók kérdéseire és miért vagy ennyire agresszív.
2020. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!