Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik fehérjeport érdemes...

Melyik fehérjeport érdemes választani?

Figyelt kérdés
Most éppen 2 féle közt vacilálok, a BioTechUSA és a Pure Gold között. Mindkettő fajtára azt mondják minőségi, de nem tudok eligazodni, mert a Pure Gold sokkal olcsóbb és többet kapok a pénzemért. Kérem csak az válaszoljon, aki utánanézett a témának, köszönöm!

2021. jan. 2. 00:24
 1/4 $$$$$ ***** válasza:
100%
Én Pure Goldot iszok. Nekem bevált. Es hiaba olcsó szerintem egesz finom izzei vannak. Bar en a vanilliasat iszom majdnem mindig. De a csokija és a tejberizse illetve az eprese is finom. Ja es ami a számomra fontos az az ,hogy en a Biotechet azert nem szerettem mert nehezen oldodott fel es mindig maradt leragadva a shaker aljába. Na ez sose marad ott. Eleg parszor megraznom a shakert és mar el is keveredett. Szerintem nagyon jofajta.
2021. jan. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 $$$$$ ***** válasza:
100%
Izre pedig szinte azt kell mondanom hogy vetekszik a Scitecel. De amugy a Biotechel sincs baj. Ha neha kifogyok feherjebol es meg nem jött meg a következő adag akkor a terembe szoktam inni kaves biotechet. De ugye ők turmix geppel csinaljak. Na ugy nagyon finom. Es izre is jo. De szerintem shakerbe joval nehehebb összerazni mint a Pure-t. Meg a Pure ár-értek aranyban is jobb...
2021. jan. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Sportrobi :)
2021. jan. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
A Pure Goldnak a tulajdonosa Zsolti, a Scitec alapítója, a termékek gyártása ugyanazon az elven működik, szinte ugyanaz a kettő.
2021. jan. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!