Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A magyarok többsége miért...

A magyarok többsége miért csak péksüteményt eszik reggelire?

Figyelt kérdés

Néha én is szoktam, nem arról van szó, de még az .... pékség előtt is sorban állnak meg az autók reggel.

Nem tudom elhinni, hogy műsütin kívül mást nem tudnak reggelizni, talán nem véletlen, ahogy kinéz a legtöbb magyar.



2022. júl. 19. 10:35
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%

A magyarok többsége dumálni nagyon tud, viszont meglehetősen igénytelen és lusta ember, aki gyakorlatlan nem tud semmit mutatni.

Ez a táplálkozáson pontosan látszik. Végtelen kifogásáradat, vhogy senkinek sincs ideje normális reggelit venni, nem lehet szenvicset kapni, ezek is pontosan jól mutatják a beteg magyar mentalitást.


Ezen kívül állítom, hogy az magyar emebrek 90%-ának minimális ismeretei sincsenek a témában, és nem tudja, hogy egészségtelen.

Egy szó mint száz: nem véletlen, hogy Magyarországon fehér holló kategória a normálisan kinéző sportos ember.

2023. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
61%

#31

Az miért “kifogàs” hogy nem mindenki 10-re jár dolgozni hogy ráérjen nyammogni?

Nekem is annyi időm van hogy beszaladjak az aldiba, vagy annyi se és megállok egy aluljárós fornettire. 🤷‍♀️

(Amúgy meg ezzel együtt normális alkatom van és szoktam mozogni)

2023. febr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Tájékozatlanség igénytelenség, és ahogy feljebb írták, a magyarok a duma nagymesterei.

A magyarok többsége még mindig ott tart, hogy gőze nincs arról, hogy hogyan kell fogyni + ugye csak annak kell gluténmentesen étkezni, aki érzékenyre rá és kimutatta a teszt!.

Ezekhez hozzáadódik az, hogy a magyarok jellemően addig profik, amíg dumálni kell. Nagyképűsködés, mellébeszélés, okoskodás, viszont az ország állapota és magyarok kinézete világosan mutatja, mekkora orbitális lúzer a magyarok többsége, ennyi.

2023. nov. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!