Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyek azok a boltban kapható...

Melyek azok a boltban kapható péksütemények, amik legkevésbé hizlalnak, és reggelire megfelelőek?

Figyelt kérdés
(nem otthon,hanem utazás közben fogyasztható kéne...)
2014. aug. 3. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam, olyat ami nem hizlal. Ha létezik valami teljes kiőrlésű, cukor/méz nélkül készült, akkor még esetleg, de én ilyet még nem láttam.
2014. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Osynho ***** válasza:
Nem kell péksüteményt enni. :) Probléma megoldva. :D
2014. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A bolti péksütik közül pl. A LIDL-ben van egy fitt-kenyérke, ami búza fehérjéből és almarostból áll főleg. Barna, henger alakú, oldalán körcímke, es magvas. Ez finom es alacsony kaloriatartalmú.

Ha tudsz otthon készíteni, vinni az útra, akkor készíts piadina/tortilla lapból tekercset: sok saláta, keves sajt es sonka, en néha konzerv to halat teszek bele jol lecsöpögtetve, citromot facsarok ra. Feltekered, alufoliaval vagy folpack ra, es kész a laktato, egészséges reggeli-ebéd-vacsi. Fantázia kérdése, milyen salit es egyebet raksz bele.

2014. aug. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi :)) akkor mit egyek? mi az amit mondjuk a vonaton lehet reggelire enni,és nem hizlal?

ja és nincs benne hús...(vegetáriánus család...)

2014. aug. 3. 16:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinál otthon főtt tojást hozzá paradicsom, saláta és hozzá 1 kornspitz.
2014. aug. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!