Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyni szeretnek, dietazok,...

Ha fogyni szeretnek, dietazok, neha ehetek reggelire peksutit? (mondjuk 1-2hetente)

Figyelt kérdés

Ev elejen kezdtem a dietam, azota egyszer ettem csokit, de rettento edesszaju vagyok, elotte rengeteg edesseget ettem. Neha reggelire ehetek valami peksutit (pl. kakaoscsigat) ?


17/L



2014. jan. 30. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyilván igen, legfeljebb nem lesz túl sikeres a fogyásod.


Liszt és cukormentes kakaóscsigát tudsz sütni? Vagy cukormentes csokit tudsz készíteni?

2014. jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem javasolnám.

Ha édességre vágysz, akkor egyél inkább túrót,zabpelyhet (fahéjjal,kakaóporral,kókuszreszelékkel, magvakkal stb.). De akár Te vagy az anyukád is süthettek fehérliszt és cukor mentes sütit.


Esetleg nézz utána a Walden Farms kalóriamentes termékeknek (forgalmaznak többek között mogyoróvajat,szirupokat,mártogatósokat).

2014. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 VWXYZZS ***** válasza:
Hát ha nem akarsz tovább fogyni, egyél nyugodtan. Max visszahízol.
2014. jan. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

teljes kiőrlésű liszttel, édesítőszerrel készítve néha szerintem elmegy reggelire


nagyon ritkán kívánom az ilyesmit, én olyankor csokis zabkekszet szoktam csinálni, vagy szimplán cukrozatlan kakaóport keverek el natúr joghurttal és édesítőszerrel

2014. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincsenek itthon olyasmi dolgok amibol tudnek sutni, csak en dietazom a csaladban, igy is orulok hogy valamilyen szinten kulon vasarol nekem anyukam kulonfele gyumolcsoket salatak husik joghurt ilyesmit. Csak neha megkivanom a suliban az ilyen peksutiket, mert elotte mindig ott vettem vagy peksegbol reggelire, de akkor hanyagolom inkabb:)
2014. jan. 30. 18:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Istenem.....igen akkor soha ne egzen mar semmit csak fitt kajakat,,,,

De nyugodtan ehetsz neha ami jol esik

2015. aug. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!