Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha magát az élesztőt szeretném...

Paradoxa kérdése:

Ha magát az élesztőt szeretném elfogyasztani nyersen, sütésre-főzésre felhasználás nélkül, akkor hogyan, milyen recept szerint lehetne ízletes ételt - például élesztőpástétomot - készíteni belőle?

Figyelt kérdés

#Élesztő nyersen #Élesztőpástétom #Élesztő nyers receptek
2022. aug. 5. 12:06
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Szia! Dehogynem szívesen leírom, de eddig senki nem kérdezte. És mintha az alapkérdést is én tettem volna fel és mintha itt nem válaszadói státuszban lennék. A rendelkezésemre álló információk, olvasmányaim alapján a nyers élesztő valóságos tárháza nagy koncentrációban az életfontosságú bioanyagoknak. Szuper B vitamin komplexum. A pantoténsav, azaz a B5 vitamin tartalma extrém magas. Kálium, kalcium, magnézium foszfor, króm és más fontos elemek forrása. Mindezeket más fontos bioanyagokkal együtt olyan konfigurációban tartalmazza, amely magyarázatul szolgál számomra a csodás történetekkel kapcsolatban, amiket olvastam.
2022. aug. 5. 14:19
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
11. Jó, de ez még nem jelenti azt hogy kilószámra kellene enned. De ha jól látom ez szerepel a terveidben. Amúgy egyszer a tesóm is megevett üresen egy egész élesztőkockát, ami végül úgy megfeküdte a gyomrát mint annak a rendje.
2022. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Nem kilószámra szeretném enni, hanem 5-10 dekát naponta. És akinek ez nem megy egyből, annak állítólag fokozatosan hozzá lehet szoktatni a szervezetét. Ezért vagyok kíváncsi, hogy hideg mártást, vagy pástétom szerű ételt lehet-e készíteni belőle hőkezelés nélkül. Olyat is olvastam, hogy a legjobban joghurt, kefír, tejtermék mellett fejti ki hatásait.
2022. aug. 5. 14:34
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kétlem a jótékony hatását, de tényleg csak egy kis darabot javasolt enni belőle.
2022. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
13 . Ennyitől folyamatosan fel leszel puffadva.
2022. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
61%
Ja... csodas törtenetek... es el is hiszed. 😂🤣😂😂
2022. aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
47%

13. "Olyat is olvastam, hogy a legjobban joghurt, kefir, tejtermék mellett fejti ki hatásait."


Az a baj hogy az interneten minden marhaságot összehordanak. Sőt, néha annak az ellenkezőjét is.

2022. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
17. Tenyleg elkepesztő, hogy a szkepticizmus csíraja sincs megcegyesekben. Nulla forraskritika, nulla logika vagy utananezes...
2022. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Nem internetről, hanem elsősorban két könyvből származnak az információim. És a szkepticizmust az egyik legfontosabb dolognak tartom természetesen. Neked van önkritikád egyébként, hogy ismeretlenül bírálgatsz valakit? Például azt sem tudod, hogy számomra is fontos a kritika, a logika és az utánanézés és persze még sok minden más is. Sörélesztő tablettákat egyebek mellett eddig is fogyasztottam és remek dolognak tartom azt is. De semmi gond, mindenki azt gondol, amit akar. A kritikákra is szükség van természetesen, de azért néhány kritika megalapozottabb ismereteken is alapulhatna.
2022. aug. 5. 14:53
 20/30 anonim ***** válasza:
Milyen könyvek?
2022. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!