Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha magát az élesztőt szeretném...

Paradoxa kérdése:

Ha magát az élesztőt szeretném elfogyasztani nyersen, sütésre-főzésre felhasználás nélkül, akkor hogyan, milyen recept szerint lehetne ízletes ételt - például élesztőpástétomot - készíteni belőle?

Figyelt kérdés

#Élesztő nyersen #Élesztőpástétom #Élesztő nyers receptek
2022. aug. 5. 12:06
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Továbbá nem érvként írom, csak a "nulla utánanézés" szempontjából adalékként, hogy az egyik felsőfokú tanulmányaim során biokémiát is tanultam. Ettől természetesen bármiben lehetnek tévesek, vagy részben tévesek az ismereteim. De ezért is törekszem mindig tanulni, és kételkedve gondolkodni az összefüggéseken.
2022. aug. 5. 15:02
 22/30 A kérdező kommentje:
Itt befejezem, nem fogom megírni a két könyv címét, ugyanis semmi kedvem és időm arra, hogy e könyvek bírálatával foglalkozzam. Nekem tetszenek és a bennük foglaltak egy részéről már megbizonyosodtam, további részeiket pedig kipróbálásra érdemesnek tartom.
2022. aug. 5. 15:08
 23/30 anonim ***** válasza:
41%
Ha annyira kiművel a nyomtatott szakirodalom, akkor miért is jöttél ide kérdezni?
2022. aug. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
57%

22: szóval valami kamu áltudományos cuccról lehet szó...


:)

2022. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

23. Azért, mert a biokémiai okfejtések nem tartalmaznak ételrecepteket. Mint láthatod, a kérdésem arra vonatkozott. Arra egy érdemi válasz érkezett, aki natúr fogyasztja.

24. Gondold ezt, ha ez megnyugtat.

2022. aug. 5. 15:38
 26/30 anonim ***** válasza:

"Azért, mert a biokémiai okfejtések nem tartalmaznak ételrecepteket."


Szerinted a kelt tésztának nincs receptje?

2022. aug. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
26. Szerinted a szövegértésnek, a pozitív hozzáállásnak és a jóindulatnak van-e egy szimpatikus szintje?
2022. aug. 5. 15:57
 28/30 anonim ***** válasza:
77%
Marmite recepteket keress...
2022. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Mamámat láttam nyers élesztőt enni. Valszeg keveset, max. fél kockányit mert nem volt tele a hűtő azzal. Annyit egyél belőle amennyi jól esik, ne kötelező alapján.
2022. aug. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
28 és 29: Köszönöm. A marmite igencsak érdekes, ahogy most néztem, eddig még nem is hallottam róla.
2022. aug. 5. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!