Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Meg szoktátok adni a módját...

Meg szoktátok adni a módját az étkezésnek ? Szerintetek mi számít igénytelenségnek étkezés terén ?

Figyelt kérdés

#zabálás #táplálék #étel, étek #tisztelet az étek felé #flamózás, flamózindasz #halózás, béléstest, burkolás, evészet, burkolászat, termelés
2023. febr. 19. 20:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
70%

Van étkezőasztal, de sosem használom, az ágyban eszem vagy a kanapén. Sosem terítek meg, nem is nagyon érdekelnek az ilyen külsőségek.


Arra viszont figyelek, hogy egészségesen táplálkozzak, másra nem nagyon. A kávé vizespohárból is kávé marad.

2023. jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Amikor a Covid időszak alatt nagyon sok szabadidőm volt, jobban megadtam a módját, szép tányér, tálalás. Mostanában mióta felpörgött újra az életem, lazábban veszem, sokszor ndm is az asztalnál eszem, hanem az ágyban. Igaz egy kis garzonban élek, szóval igazàból az asztal is itt van az ágy mellett. Sokszor hiányzik egy terasz, mert szívesen kiülnék egy kávéval, vagy hétvégén egy ráérős reggelire.
2023. jún. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
67%

Sosem ettem ágyban, fotelban stb...Alapból kényelmetlen hogy kézbe tartsam a tányért vagy az ölembe egy tálcán.

Tuti kiborítanám

Ha már eszek akkor rendesen nem mint az állat. Ott ahol épp elém teszik...

Viszont most vettem egy kis lakást amibe nincs étkező rész, csak egy lenyithatós kis asztal a falon majd azon vagy max a nagyszobába a dohányzó asztalon de akkor is asztalnál.

jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
63%
Én sem értettem sose ezt az ágyban, fotelben, stb evést. A tálcát se, ezt mindig panellakóktól láttam, én nem ott nőttem fel.
jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!