Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Meg szoktátok adni a módját...

Meg szoktátok adni a módját az étkezésnek ? Szerintetek mi számít igénytelenségnek étkezés terén ?

Figyelt kérdés

#zabálás #táplálék #étel, étek #tisztelet az étek felé #flamózás, flamózindasz #halózás, béléstest, burkolás, evészet, burkolászat, termelés
2023. febr. 19. 20:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
78%
Általában igen, már a reggelit is leülve eszem szépen elkészítve teával munka előtt. Figyelek arra hogy egészséges legyen. Viszont mikor depressziós voltam mindig ágyba hordtam az igénytelen készkajákat, csokit, csipszet, joghurtot, mert nem érdekelt.
2023. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Megteríteni nem szoktunk, de ha mindketten itthon vagyunk, akkor együtt eszünk, kint az ebédlőben. Ami nagyon megigényli azt evőeszközzel, de ami nem feltétlen, azt én szeretem csak úgy ithoniasan kézzel enni :)


Bár újabban rászoktunk, hogy ha nem kiborulós kaja van, akkor beülünk a nappaliba tálcával kajával a tv elé és elindítunk egy filmet.

2023. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
79%
Építőiparba dolgozom szóval ott, és azon eszel amit épp találsz...Vedren, kocsiba, zsalukőn volt mikor a földön ettem! Láttam olyat hogy van aki tapétavágó késsel meg spaklival szelte a kaját! Ezekhez képest otthon úr módjára eszek asztalnál... :D
2023. márc. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 NTBS ***** válasza:
23%
Akkor eszem, ha éhes vagyok.
2023. márc. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
100%
Van étkezőasztalom, de már évek óta az ágyban eszek. Akkor eszem, amikor éhes vagyok. Korábban a volt 8párom családjával éltem, ott minden étkezés időhöz volt kötve ha éhes voltál ha nem, ott kellett ülni amíg mindenki be nem fejezte az evést és a hosszas beszélgetést. Ķész horror volt. Most nagyon élvezem, hogy ott és akkor ehetek, ahol én akarok.
2023. márc. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pl. Tisztaság es harmonia. Tetszik a kerdesed.
2023. márc. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Probalok alapos lenni es valtozatos. Fiu letemre, agglegenyes stilusba még
2023. márc. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

90%ban igen

Tanyer, kes, villa, kanal, szalveta ulve melegen az etel. Plane amiota 14 honapos a kislanyunk - hogy jo peldat mutassunk.


Regebben egyetemen vagy munka alatt (merinoki irodamban) futva, allva, telefonalva, rajzolva... De nagyon nem szeretem igy



Este mindig szepen etkeztunk otthon erre nagyon figyeltem

2023. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
62%

"Ismerek olyan családot is, ahol ha törik-ha szakad este 7kor vacsora van közösen .


Szerintem ez inkább diktatúra vagy nem is tudom . Mi van, ha pont este 7kor nem éhes az ember ? Akkor csak üljön ott a többiekkel az asztalnál ?"


Ahol minden nap ugyanabban az időben vannak az étkezések, megszokják a napi ritmust, abban semmi diktatúra nincs, ha a családon belül van egy kiszámítható órarend.

2023. márc. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
85%
#9 vagyok. Étkezőasztalosba költóztem. Továbbra is a kanapén eszem
2023. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!