Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a SPAR áruházról...

Mit gondoltok a SPAR áruházról? Csak szerintem drága és rossz minőségű?

Figyelt kérdés
Én nem szoktam oda járni, de a nagybátyámék felajánlották hogy elmennek nekünk bevásárolni valahova, mert nekünk nincs autónk. Felírtam pár dolgot: 2 fél kilós kenyér, 5 kg krumpli stb. Mikor meghozta a cuccokat akkor döbbentem le, hogy a 2 kenyér 400 Ft volt (magyarul 1 kg kenyér 400 ft ráadásul szerintem előző napi mert száraz volt) az 5 kg krumpli (ilyen zacskózott mosott, szinte már rohadó krumplik) meg majdnem 700 ft. 700 ft 5 kg krumpli...CBA-ban ha jól emlékszem múltkor 450 ft volt 10 kg. Minden ilyen drága a SPAR-ban? Akkor miért járnak oda olyan sokan?
2011. nov. 19. 21:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%

Elvileg teljesen egységes áron kéne lennie az újságban meghirdetett termékeknek minden egyes áruházban.

Amiben különbség lehet, hogy egy nagyobb boltban nyilván nagyobb a választék és többféle olcsó terméket is megtalálhatsz.

Mindenesetre nálunk egy közepes méretű Sparban is vannak mindig jó akciók, leértékelések meg alapból olcsó dolgok, persze nyilván sok minden drága, de legalább lehet válogatni.

2011. nov. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
A TESCO-nál ca. 10-20%-kal drágább a SPAR, viszont most vettem olyan terméket, aki an CBA-ban 30%-kal drágább volt, mint a TESCO-ban, és ez nem kivétel, pedig nem egy kis falusi bótról volt szó, hanem nagyméretű CBA Prímáról. El tudom képzelni akkor a kis CBA-k árait.
2011. nov. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 doboszoli ***** válasza:
84%

Ha multiba vetődöm, mindig a labanc sógoroknál vásárolok.

Nem a legolcsóbb, de a minőség -szerintem- magasan a legjobb.

Tiszta, kulturált, rendezett. Saját márkás hústermékei kifejezetten jók.

2011. nov. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk a közelben van Match és Spar, a Match még drágább, Sparba azért járok, mert az van legközelebb, de van amit CBA-ban, van amit Lidl-ben szerzek be, nagyon változóak az árak, rengeteg időbe telik, hogy több helyre kell járni, de azonos termék tekintetében nagyon nagy árkülönbségek vannak.
2011. nov. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
szerintem is nagyon nagyon drága a spar, mi pennybe vagy lidlbe járunk.
2011. nov. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Hol van a "verebes" CBA? Melyik városban? :D amúgy én Auchanban is láttam már verebet :)


A CBA nálunk itt olcsóbb, mint a Spar, de a Sparban pl. jobb áron van a tejföl, vagy a zabpehely (saját márkásak), de való igaz, drágább a CBA fagyasztott zöldség, a francia saláta (fagyasztott) majdnem annyi árban, mint a Lidl-ben az XXL-es franciasaláta pl. :)


A verebeset írjátok meg nagyon kíváncsi vagyok :)

2011. nov. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 atilis ***** válasza:
47%
Én nem értem a pestieket nagy betűvel PESTIEKET, hogy miért sírnak? Amikor ott aztán minden megtalálható, ami az országban van. Nálunk pl. még CBA, Tesco sincs, persze most mondjátok azt, hogy oda lehet költözni, de egyszerűen a PESTIEKNEK nem elég olcsó, jó semmi. Hánynom kell az ilyen tutyimutyi emberektől..."a mi kerületünkben csak 2 Spar van". Nálunk az egész megyében van annyi.
2011. nov. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Na erről aztán igazán nem tehetnek a pestiek.

Mellesleg én is 35 km-t utazom a legközelebbi Tescoig, Lidl-ig, és 14-et a Pennyig és Sparig, s szerintem még sokan mások... de ez nem a kis emberek hibája.

De teljesen mindegy is, ki hol lakik, attól még lehet véleménye, amit kinyilváníthat.


harmadik

2011. nov. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én Spar-ba járok,igényes,jók a saját márkás termékeik is és szerintem nem is olyan drága.A Tescót utálom,mert igénytelen és annyira nem is olcsó,és hát a minőségről nem is beszélek/már másnap büdös hús/,stb.A CBA nagyon drága itt nálunk és választék sincs igazán.Néha még Penny vagy Lidl,ha valami nagyon jó áron van.
2011. nov. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

11-20 12:31

A soproni CBA-ban. Szinte ott lakik a veréb, jó dolga van...

2011. nov. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!