Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szoktatok disznót vágni?...

Szoktatok disznót vágni? Milyen gyakran? Régi szokás nálatok? Falusi vagy városi vagy?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
undorító barbár dolog. városi vagyok, de ettől még nem nyápic. a malac is érez... a húsa meg egézségtelen-
2009. júl. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Falusi vagyok és igen, szoktunk vágni minden év decemberében.
2009. júl. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Mi nem, de felénk is szoktak vágni, decemberben. Kisvárosban élek. Nem értem, h vegák mért válaszolnak erre a kérdésre. Ha meg nem vega... jaaaaaa, hogy a csirke az nem érez ugye? Ezt a barom megjegyzést..
2009. júl. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Kedves elsö, talàn vega vagy? Akkor meg értem a felhàborodàsod! De hanem, akkor mit hàborogsz? Minden élölény érez! Bàr ha azt nézzük a zöldségek és a gyümölcsök is, az ember meg màr csak ilyen, minden evö! :)
2009. júl. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Kisváros, minden éveben többször vágunk, nyáron nem annyira.

És töltünk jó kis szalámit, kolbit, meg hurkát, és csinálunk disznósajtot és tepertőt is.

Ég és föld a különbség az otthoni, és bolti árúk között.


És az elsőnek üzenem, hogy egy ketrecben 8-10 tyúkot tartani, csak a tojásáért,extra ütemben hízlalni, majd ha elöregedett mehet a kutyatápba, na az állatkínzás. Gondolom a tojást megeszed, mert szinte mindenben van. És bolti tojások 90%-a így kerül forgalomba.

2009. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
városi vagyok, szal nem, de egyszer mindenképpen elmegyek egy disznóvágásra.
2009. júl. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4%
Én teljesen egyetértek az elsővel! Nem vagyok vega, de a csirke meg a pulyka egészen más mint a disznó! Szerintem is barbár dolog mellesleg undorító! Mik vagytok ti? Talán ősemberek? Undorító!!!
2009. júl. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Miért màs kedves utolso vàlaszolo, az is ugyan ugy turkàl és eszi meg a szart mint a diszno! Vagy te csak neveldében nevelt tàpos csirkét eszel? De az is megeszi a szart! De biztos valamiért jobb érzés neked, hogy vegyileg tiszta csirkét eszel! Egészségedre! :D
2009. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem értem mit kell ezen kiakadni, hogy a disznó érez, meg ilyenek! Na és, azért haszonállat a neve, hogy a mi hasznunkra van, ha levágjuk. A csirke vagy a pulyka mivel különb? Annak meg a torkát vágják el! Mi nem szoktunk, csak anyósomék egy évben 3-4x minimum! De mindig ott vagyunk segíteni. Én csak csirkehúst veszek, sertéshús mindig van friss vágásból.

Falusi vagyok.

2009. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Magyarországon a sertéshús, baromfihús az a húsféle, amit a magyarok fogyasztanak. Olaszországba a macskát eszik, míg Egyiptomba szent állat. A kutyát mi azért tartjuk, hogy a házat őrizze, míg a kínaiak megeszik. Ez így van rendjén.
2009. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!