Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szoktatok disznót vágni?...

Szoktatok disznót vágni? Milyen gyakran? Régi szokás nálatok? Falusi vagy városi vagy?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 10:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
95%
Az 1 meg a 7. több mint valószínű ugyanaz :)))) Kicsit ügyesebb is lehettél volna, már egyszer elmondtad a véleményedet, ami mellegsleg eléggé hülyeség. Mert a baromfitartás ahogy valaki előttem leírta, akkor az sokkal humánusabb ugye? Nem tudod megmagyarázni a véleményedet, hogy miért más mint a disznó. Mert kb semmivel sem más. Felénk is van disznóvágás, nálunk konkrétan nincs, de a felvágottad, húst, szalonna, hurka stb. innen szerezzük be mi is. Soha az életben nem tennék bolti cuccot a hasamba. Na az az undorító gyerekek ami a bolti húskészítményekben van, nem a disznóvágás. Fogalmatok sincs, az hogy készül ,nekem van, garantálom attól hánynátok el magatokat, nem a a disznótortól
2009. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
79%
Évente többször vágunk,mi is.És tartunk baromfit is,Sokkal finomabb mint a bolti,tele a hűtő,ha fogy vágunk,ezért tartjuk,és tudom mit rakok a családom elé!!!
2009. júl. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!