Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért is egészségtelen a...

Miért is egészségtelen a mekis kaja?

Figyelt kérdés

Hetente egyszer,kétszer szoktam ott enni.

Az ismerőseim szerint rosszul teszem, mert a mekis kaja egészségtelen.


2012. okt. 4. 10:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 A kérdező kommentje:
#42 elvolvastam, azért kérdeztem, hogy mi a baj a mi bajod van az algináttal és a triammónium-citráttal?
2012. okt. 4. 12:22
 42/79 A kérdező kommentje:

"egy aranykalászos gazda /remélem tudod mi az, olyan aki növényekkel foglalkozik, és kicsit többet tud nálad a növénytermesztésről"


Nálam lehet, de szerintem Dudits Dénesnél nem.

2012. okt. 4. 12:23
 43/79 A kérdező kommentje:

"Már én is leírtam a véleményem de szerintem el sem olvasod. Csak hajtod tovább a hülyeségedet.. ilyen emberrel nem beszélek normális hangon."


Neki címeztem a #42-es válaszomat, csak a moderátorok töröltek néhány választ.

2012. okt. 4. 12:25
 44/79 anonim ***** válasza:
72%

Jó oké. Itt mindenki tök egészségesen étkezik igaz?? Nah és hány tojásból eszitek a rántottát, tükörtojást, tojáslevest..... stb?? Ja h a napi ajűnlott (ami még egészséges) EGY DARAB tojás. Hmmm. És hányan esztekboltihúst ami vizezve van meg még ki tudja mit tesznek bele?? Hányan esztek szalonnát ami tocsog a zsírban? Hányan eszitek télen is a bolti mesterségesen érlelt zöldségeket??

Sztem heti 1szer simán belefér a mekis kaja is. Az vesse rá az első követ.....

2012. okt. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
87%

Csak a kommentelőknek írnám (persze, akinek nem inge ne vegye magára), hogy akik taskos panírt, zacskós levest, bármilyen kockát, vegetát, kétes eredetű fűszerkeveréket, félkész ételeket esznek/készítenek, azok akár most abba is hagyhatják a meki ócsárolását, mert az ő konyhájuk sem jobb.

Nem minden egészséges ám, ami otthon készül.

2012. okt. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 Ilyent ***** válasza:
86%

Hormon kezelt állatok.

Tojás: Olyan tyúkoktól van akiket tojótáppal tömnek.

Húsok: Mind növekedésserkentővel etetett állatok.

Gabonák gyümölcsök: Vegyszerel kezelik a terményt, talajt, földet,


Ennek fejében hogy ti is mindennap ilyeneket esztek még szerintetek mindig rossz a mekis kaja???

2012. okt. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 A kérdező kommentje:

Az aranykalászos gazdát kéne megtenni az MTA Szegedi Biológiai Központ főigazgatójává.


Az összes tudós aki ott dolgozik, hülye.

Majd ő rendbe teszi őket.

2012. okt. 4. 12:32
 48/79 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos manapság elég nehéz úgy főzni, hogy ne fussunk bele ezekbe a mindenfélét tartalmazó zöldség, gyümölcs, húsokba. Mindenki úgy étkezik, ahogy szeretne, s amennyire a pénztárcája bírja, hogy leredukálja a szervezetébe bemenő vegyi anyagokat. Valamiről talán most nem tudjuk, hogy mennyire káros, csak majd később derül ki. Én személy szerint házi húst fogyasztok, házi tejet, tojást és nagyon sok saját terméket. Bizonyára mindenki konyhájában lehet találni olyasvalamit, ami nem épp a legegészségesebb. De könyörgöm, amiről már bebizonyosodott, hogy káros, azt miért nem lehet elkerülni? Én is megeszek 3 havonta egy mekis menüt, mert igen, finom. De ez nem egy rendszer, és a szalonnázás sem egy mindennapos dolog.
2012. okt. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem fogjuk megtudni, hogy mi a baj az algináttal és a triammónium-citráttal. :(
2012. okt. 4. 12:39
 50/79 anonim ***** válasza:
51%
Te mégis mit akarsz kérdező? Hogy bőszen bólogassunk a génmanipulációra, az ízfokozókra, a növekedési a hormonra, a tartósítószerre, a nátrium glutamátra, mert szerinted így van és kész? Ha tudod, akkor miért teszel fel itt hülye kérdéseket? Te csak vitatkozni akarsz, mert ellene akarsz menni az árnak. Nem veszed észre, hogy a világon már mindenütt az egészséges életmódra akarnak nevelni? Hogy a természetességben van a jövő kulcsa, és a természetközeli életmódnak? Nem értem, hogy nem veszed észre, hogy még azt is leócsárolod, aki nincs is ellene a mekis kajának /mert én nem tartom halálos méregnek, csak nem kell folyton azt zabálni/. Minden ellen ágálsz, mert azt hiszed a világ ellened fordult. Nézz egy kicsit körbe, bio üzletek, reform életmód, ennek lesz létjogosultsága.
2012. okt. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!