Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért is egészségtelen a...

Miért is egészségtelen a mekis kaja?

Figyelt kérdés

Hetente egyszer,kétszer szoktam ott enni.

Az ismerőseim szerint rosszul teszem, mert a mekis kaja egészségtelen.


2012. okt. 4. 10:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
Nincsenek mekigyűlölők. Én normálisan gondolkodom, évente egy-két alkalommal ott eszem, és nem tartom egészségesnek. Ennyi.
2012. okt. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
76%
És te láttál itt valakit aki azt írta h húúúú de egészséges és minden nap ott kell enni?? Én nem. Szóval nem tom miről beszélünk. Viszont olyat láttam aki azt mondta h SOHA nem szabad ott enni
2012. okt. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
26%
És attól, hogy valaki azt mondja, hogy soha nem szabad ott enni, nyomban mekigyűlölő lett? Mi van, ha mondjuk dietetikus, na?
2012. okt. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
24%

Ahány dietetikus annyi vélemény, tehát az ő véleményük nem mérvadó számomra.


Van amelyik a vegán életmódot nyomatja, van amelyik a paleolit diétát, sőt a mcdonadsnak is vannak fizetett dietetikusai.

2012. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
51%

[link]

Normál esetben minimum meg kellett volna rohadnia, de nem...kicsit sok a tartósítószer. Ennek ellenére szeretem a mekis kaját, és szoktam néha ott enni.

2012. okt. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
64%

Én meg az energiaitalt szeretem, pedig az is baromi egészségtelen.


Amúgy meg drága is, és még mindig tele van tartósítószerekkel meg ízfokozókkal. Mármint a McDonald's kínálata.

2012. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
Sotet modon fogjatok meg a dolgokat, foleg te kerdezo. Itt nem az a kerdes, pl. elhizni is elhizhatsz egeszseges etelektol, ha tulfogyasztasz, de ha vkinek mknt a sok kis tinilanynak a napi etkezesenek az 50%a a egy mcmenu akkor nyilvan nem fog mert igy nem eszik sokkal tobbet, mint kene raadasul meg fiatal szervezt, max van egy kis uszogumi nemelyiknek. A mekis kajaval az a baj h igazi link semmirrekello kaja, semmi ertekeset nem juttatsz be vele a szervezetbe, mu, raadasul ehes is leszel tole es k.va draga. Azontul rossz minosegu cht, feherjet tartalmaz, nem tesz jot a szervezetnek, felviszi az inzulinszinted, a fo problema az elkeszitesi modban van. A Kfcre se mondanam h egeszsegtelen ha nem tocsogo olajban kapnam meg a panirozott, zsiros hust, hanem natur, de persze akkor nem lenne olyan intenziv izvilaga es a sok h.lye nem jarna oda. Nyilvan a mertekletes fogyasztas, foleg ha csak alkalmankent eszi az ember, az nem art sokat, de mint etel, mindenkepp egeszsegtelen es ezt te is latod, mert akkor nem mondanad h ez nem arra van kitalalva h az etrended fo alapkovekent funkcionaljon. Heti, renszeres fogyasztas mar sok, de gondolom, mint ahogy te is irtad nem ez az egyetlen egeszsegtelen dolog az eletedben, ugyhogy takarozz ezzel, h ez boven belefer
2016. okt. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
Es persze nem mindig a legjobb minosegu az a zoldseg gyumolcs amit te megveszel, de elkeszithesz a hasznalataval egy aranylag egeszeges etrendet. Viszont a mekis zoldseg-gyumolcs semmivel se masabb, es meg erre raknak ra jo sok lapattal az egeszsegtelen elkeszitesi moddal Takarozhat az ember azzal h semmi sem tokeletes ugyhogy mind1, de ez nem hozzallas, akkor is erdemes torekedni a jobb eletminosegre, minden teren, es ez meg is fog latszani, hiaba az se tokeletes.
2016. okt. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
Egészségtelen műanyag az egész. A szendvicsnek a zsemléje tele van tartósítószerrel, hasmenést okozó anyagokkal. A marhahús 70%-ban zsír, és elhullott állatok húsát használják fel hozzá, és tele van ízfokozóval. A sültkrumpli is tiszta tartósítószeres, valamint a penész megelőzéséhez használatos szerekkel van lefújva. Szerintem nem érdemes ott enni. És ugyanez vonatkozik a Burger Kingre, Subwayre, és at összes hulladékra.
2019. febr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!