Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszab étel...

Mi volt a legrosszab étel amit valaha ettél? Megkostolnád-e mégegyszer?

Figyelt kérdés

2015. jún. 26. 19:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
48%

Van egy pár. A vezető helyen a tojáspörkölt. Még a gondolatától is kiráz a hideg. Utána jönnek ilyenek, hogy natúr pulykamell. Fűrészpor ízű. Mese sajt (régen nagy divat volt nálunk). A kakit képzelem ilyennek. Mirinda szelet. Hát az valami förmedvény. Tojásos nokedli. A családom ódákat zeng róla én lenyelni sem tudom. Csoki-vanília fagyi, vagy jégkrém. Egyszerűen sehogy nem tudom megszeretni. Baromfipárizsi. No comment.


Ha nagyon muszáj lenne, megkóstolnám őket, de ahhoz nagyon-nagyon éhesnek kellene lennem.

2015. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
77%

Grízes tészta - nyári napköziben ettem, azóta a szagától is rosszul vagyok.

Paradicsomos káposzta - dettó:-)

Epres shake - ezt Szlovákiában ittam, egy délutánt végighánytam tőle.

2015. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

grizes rizseshus ... egyszer ettem ilyet, mert keves volt a rizs es grizzel dusitottak fel, hogy meglegyen a mennyiseg


tejben cernametelt ... ezt en csinaltam probakeppen, hogy mukodhet-e tejbegriz helyett ... hat nem :)

2015. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
79%

Egy csomó kedvencemet írtátok... A tojáspörkölt remek dolog, a paradicsomos káposzta meg kb. az egyetlen étel, amit addig eszem, amíg van. Pedig pár kiló után már nekem is hasfájást okoz... De roppant jó.

Pacalt viszont még nem ettem.


Pozitív lény vagyok alapvetően, ételből csak a szépre emlékezem, még jó, hogy írta valaki a Mese sajtot. Az valami iszonyat, nem is tekintem ételnek... Sok édességért nem vagyok oda, de legrosszabbnak azért nem nevezném őket, erre a címre a sulis menza ételei méltók. A szürke színű gyümölcsleves, néhány szilvahéjcafattal... A főzelékek, benne meglepetésszerűen felbukkanó komplett zsírfalatokkal... A fekete és ízetlen főtt krumpli... Amit el lehetett rontani, azt elrontották. Nem sokáig voltam menzás.

Nem kóstolnám meg újra, hedonista vagyok, nem mazochista.

2015. jún. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam a tojáspörköltet. :D (Meg a Mese sajtot is). Nekem is sok kedvencemet írták, pl. a töltött káposztát, meg a halat. De hát ízlések és pofonok... :)
2015. jún. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
tegnap 21:30-as: nem kötözködni akarok, de miket szoktál enni, mik azok, amiket szeretsz? Mert szerintem igen sok ételt kizársz - és érdekel, mi az, ami szerinted jó.
2015. jún. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

"tejben cernametelt" Hááát, a magyar verziót biztos nem enném meg (a tejberizs és a tejebgríz sem tartozik a kedvenceim közé), de az indiaiak "vermicelli kheer"-je nagyon finom.


Ami kifejezetten rossz volt:

- menzás sóskafőzelék

- menzás vadas szelet (túlfőtt tészta, cipőtalp állagú hús, tejes-narancssárgás cuccal leöntve)

- Eszterházy rostélyos (ugyanez csak pepitában)

- menzás sült/rántott csirke (tollas volt és vérzett)

- Bizonyos gyerektáborok összes kajája (neveket nem mondok, amúgy is jó 10 évvel ezelőtti sztorik, de még most is kiráz a hideg a gondolatától)

- kórházi mentolos tökfőzelék rommá főtt ki tudja milyen hússal


Az Eszterházy- és a vadas szeletet nem tudják úgy elkészíteni, hogy ne a menzásra emlékeztessen, úgyhogy azt kerülöm.

A sóska főzelékformátumban nem megy. Máshogy meg még nem kóstoltam (vagy csak nem tudok róla), de szívesen kipróbálnám. Megfelelő körítésben lehet, hogy ízlene.

A többit megeszem, sőt a tökfőzeléket kifejezetten szeretem.


Az, hogy nekem éppen nem ízlik valami, nem jelenti automatikusan, hogy rossz. Az említett ételek tényleg kritikán aluliak voltak.

2015. jún. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

16-os, ez furcsa. Elég kevés ételt zártam ki. A tojáspörköltet, a tojásos nokedlit, a natúr pulykamellet, a vanília-csoki fagyit, a mirinda szeletet és a baromfipárizsit.


Ezeken kívül szerinted kevés étel van? :O


Tehát szeretek mindenféle húsból mindent, a pörköltektől kezdve a sültekig, a leveseket, szeretem a csirkét, kacsát, libát, fácánt, gyöngytyúkot, a sertést, a marhát, a birkát, a vadakat, a nyulat, a halakat, tengeri herkentyűket, a pulykát is, ezeket bárhogy elkészítve, kivéve ugye a natúr pulykamellet. A belsőségeket is megeszem.


A tojást bárhogy, kivéve a tojáspörköltet és a tojásos nokedlit.

Rántottának, tükörtojásnak, rakott tojásnak.

A tejtermékekből mindent a sajtokat (camambert, márványsajt,trappista, bármi jöhet), juhtúrót, joghurtokat bármit.


Az összes sütit, kivéve a Mirinda szeletet. Az összes édességet (madártej, tejbegríz, puding, stb.)


Az összes gyümölcsöt, zöldségfélét, hüvelyeseket, tésztafélét, akár fehér liszt, akár teljes kiőrlésű, akár magvas, mindenfélét.


Nagyon szeretem még a füstöltárút, akár sonka, akár tarja, akár kolbász.


Befőttek, saláták, savanyúságok.


Készételek közül bármilyen leves, egytálétel, húsétel, édesség (töltött káposzta, töltött karalábé, sólet, de nem lehet az összeset felsorolni).


A boltban kapható édességek közül is mindent cukrot, csokit, kekszeket, kivéve ugye a vanília-csoki jégkrémet, a gyümölcsöseket imádom.


A felvágottakkal már tényleg finnyásabb vagyok, mint írtam, nem szeretem a baromfipárizsit, a többit megeszem, de igazán nem sok ízlik közülük. Inkább a sonkás felvágottak, a marhapárizsi, az olasz felvágott, meg még néhány.


A teljesség igénye nélkül írtam, de remélem, azért kielégítő volt a válaszom. :)


tegnap 21:30-as voltam

2015. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
55%

18-as vagyok megint, azt hiszem, kihagytam a gombákat, pedig nagy kedvenceim. Meg olyanokat is megeszek, amiket nem sokan, pl. imádom a rántott békacombot. :)

Szeretem más népek konyháját is kipróbálni alkalomadtán, a kedvencem az indiai és az olasz konyha (persze a magyar mellett).

De nem fejtegetem tovább, mert éppen nagy kerti, sütögetős partira készülünk. :)

De szerintem elég ennyi hozzá, hogy tojáspöri, mirinda szelet, tojásos galuska és baromfipárizsi, vagy csoki-vanília nélkül is lehet teljes értékű egy étkezés. :)

2015. jún. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Pacal és Franciasaláta.


Olyan sokat hallottam a Pacalról úgyhogy úgy döntöttem megkóstolom.Hát szörnyen csalódott voltam és csak egy falatot bírtam bevenni a számba.Soha többet pacalt!


A Franciasalátát többször próbáltam bevinni.Egy kanálnál többet soha nem sikerült lenyelni.Talán ha nem lenne benne burgonya,meg alma...Lehet majd ezek nélkül is megpróbálom megkóstolni. :)

2015. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!