Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszab étel...

Mi volt a legrosszab étel amit valaha ettél? Megkostolnád-e mégegyszer?

Figyelt kérdés

2015. jún. 26. 19:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Hulala. Nem, soha.
2015. jún. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
100%
a zöld levesek...sóska,brokkoli..alapvetően szeretem őket,a brokkolira egyenesen rá vagyok kattanva,de leves formájában egyszerűen nem tudom megenni.
2015. jún. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
71%
legrosszabb a káposztástészta és a mákostészta, de ott van még a grizestészta, krumplistészta, tojásleves, gyümölcsleves, rántott máj, gombás ételek, és valahogy minden kinai kaja meg hasonlók... ennyi jutott eszembe, egyébként kedvencem a sonkás pizza, a bolognai, pörkölt nokedlivel, tojáskrumpli, borsóleves hússal és nokedlivel, üditöböl meg a fözött tea a legjobb de rontja a fogakat :D
2015. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%
rántotthús is nagyon jó, sima pulyka vagy volt csirke ilyen másmilyen rántással, a menzán volt ilyan egy jobb napon de elfelejtettem miaz, általában rizzsel adták, puha volt és nagyon finom... nekem a suliba jó volt a menza, érdekes
2015. jún. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
51%
Legrosszabb a máj káposztás tészta ét csokoládé pacal
2021. aug. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!