Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi volt a legundorítóbb étel...

Mi volt a legundorítóbb étel amit valaha ettetek?

Figyelt kérdés
nemet és kort is írjatok
2015. okt. 7. 05:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
61%
Kelkáposzta főzelék, amivel 5 évesen megtömtek, és végighánytam az egész éjszakát. Ezen kívül a legtöbb magyaros, vastag rántással készült főzelék, tök, karalábé, zöldbab és társai. Ja, és volt pár kínos élményem vendégségben, amikor nem úgy készült az étel, ahogy azt én gondoltam, vagy elképzeltem, de nem lehetett visszakozni, és jó képet kellett vágni a dologhoz (pl. kocsonya, aminek vastag, fehér zsír volt a tején, kacssült, ami tocsogott a zsírban, ráadásul szaga volt, stb)
2015. okt. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Menzai főzelék, lövésem nincs, milyen, de a minimum fél evőkanálnyi zsírdarabok emlékezetesek...

De volt gyümölcslevesnek nevezett szürke lé is, apró szilvahéjcafatokkal... Vagy fekete főtt krumpli. De a zsírdarabra harapás viszi a prímet.

39N


Arról pedig nem az étel (ital) tehetett, de találtam már kakaóba fulladt legyet (rá is haraptam, na ez és a zsírpacni a két traumatikus ételélményem) és porcukorba fulladt házi százlábút vagy minek nevezik azt a kis helyes csíkosat, amit sokan utálatos lénynek tartanak. Én nem, de a porcukorba fulladva elég borzalmas volt.


Viszont a nattóval nem volt semmi baj, korrekt étel. Persze azt japán étteremben ettem, nem menzán :D

2015. okt. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
100%
Pacalpörkölt
2015. okt. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Menzás káposztástészta,lecsó.


18/L

2015. okt. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Menzás alma leves! Zsír csepppek voltak a tetején
2015. okt. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
100%

Egy zsíros, vizenyős, vékony hal lapocska az iskolai menzáról. Csillogott és szürkéssárga színe volt, állaga mint a takony. Egy falatot bírtam ki belőle, az egy életre elég is volt. Tizenkét éves lehettem.


A másik ezelőtti pedig a paprikás lecsó egy táborból. Úgy nézett ki, mint a hányás, a szaga is szörnyű volt. A húsos lé íze a keserű, bogárszerű paprika ízével és héjának rágósságával azonnali köpést eredményezett. :D Ez az élményem olyan kilenc éves koromból maradt meg.


18/L

2015. okt. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
67%
Hús, káposzta, kelkáposzta, kelbimbó, utálom mindet, hányingerem van tőle szó szerint.
2015. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
77%

Nehéz kérdés.

Fater egyszer hozott avokádót Osztrákból, már gyanús volt, hogy előre csomagolt, aztán kinyitottam, megpucoltam és beleharaptam.

Fúj.

Mint a kisbaba szar.

De volt más is. Lecsó. Vagy a sulis menzán bableves(ököl méretű zsírgolyók voltak a 'levesben'.)

Aszalt sárgabarack, minden aszaltgyümölcstől rosszul vagyok, undi.

Egyszer barátnőmmel nekiálltunk palacsintát sütni, az első vastagra hagytuk, és a közepe nyers maradt. Feldaraboltuk és úgy sütöttük ki. Hát mintha szivacsot ettem volna.

Egyszer beültem egy étterembe Szilváson. Valami húsos padlizsános tál akart lenni, hát kb 5 villát bírtam belőle enni, mert hányingerem volt tőle.

15/L

2015. okt. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

12-es: a szírdarabos nagyon durva:)


18-as: azért arra kiváncsi lennék, hogy honnan tuddo milyen a baba szar:D

aszalványtól rosszul lenni:DD

2015. okt. 8. 09:21
 20/25 A kérdező kommentje:

ZSír*


18-as: tudod mikor hiszem el, hogy ököl méretű zsír volt benne:D

2015. okt. 8. 09:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!