Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szénhidrárta vagy a kalóriára...

Szénhidrárta vagy a kalóriára érdemes jobban figyelni, ha fogyni akarok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 8. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Is is keves ch magas kcal azaz sok feherje es zsirt kell enni de foleg feherjet
2016. márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudhatom, neked mi fontos.

A kalória alap, mert deficit kell a fogyáshoz. Úgyhogy alapvetően erre kell figyelni.


De lehet, hogy neked tökéletes, ha a szénhidrátot mérsékled s automatikusan fogyni fogsz, mert deficitbe kerülsz. Sokan vannak vele így.


Nekem az éhezés elkerülése s más okok miatt fontos a kevés ch, de a kalóriára is nagyon figyelnem kell, bő egy éve szinte folyamatosan stagnálok kevés ch és sok kalória mellett...

2016. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell deficitbe kerul ha minosegi a kaja akkor ugyis fogysz
2016. márc. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szintis Zoli ***** válasza:
100%

Utolsó hozzászóló!

Nem bántásból, de szerintem, ha ezt bebizonyítod, pályázhatsz a biosz Nóbel díjra. Még nincs ilyen, de lehet emiatt létrehozzák.

Ha belegondolsz, Te is rájössz, hogy amit írtál, nem lehet.

2016. márc. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyénfüggő, kinek mi jön be. Én évekig csak a kcal-ra figyeltem, de amióta ezen belül figyelek a ch-ra is, nagyon elkezdtem fogyni.
2016. márc. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mind a kettore.


Ha kaloriadeficited van, akkor fogyni fogsz. Csak ha a bevitt energia legnagyobb reszt szenhidrat es semmi mas, akkor izmod nem igazan lesz, es mindezek mellett meg baromi egeszsegtelen is, lehet, hogy vekony leszel (de azt kb lehetetlen kivitelezni, mert ehes maradsz, ures lesz kb a gyomrod), de izmod nem lesz semmi, se normalis alakod.

2016. márc. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A Tengerész ***** válasza:
54%
Egyikre se. Kizárólag a mérlegre és a derékszíjra. Azt edd amit eddig, csak a felét és mozogj a dupláját! Ez az egyetlen használható fogyókúra, nem gyors de eredményes. Az összes többi módszerrel lefogyhatsz gyorsan majd visszahízhatsz még gyorsabban. Ráadásul a gyors fogyás felesleges megterhelés a szervezetnek.
2016. márc. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!