Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aerob edzés mellé (fogyni...

Aerob edzés mellé (fogyni akarok) milyen étrend ajánlott?

Figyelt kérdés
Elolvastam a Sárga kapszulát, már tudom h nekem most első körben fogynom kell, és ehhez a legjobb az aerob edzés lesz (és mellette már kezdem az első hónapos heti 3 egész testes kezdő edzést súlyokkal). Tömegeléshez mindenhol találok étrendet, de aerob, fogyás céljából végzett edzéshez nem.

2016. márc. 28. 19:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Már egy tiltólistának is nagyon örülnék hogy mi az amit nagyon nem szabad, de az még jobb lenne ha alternatívákat is kapnék és melléjük hogy miből, mikor és mennyit.
2016. márc. 28. 19:24
 2/11 anonim ***** válasza:
ha figyelmesen olvastál volna találkoztál volna szálkásító étrendel is. ird be gugliba shop.builderen vannak komplett étrendek is
2016. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A SK-ban van erről is rész, figyelmes lehetsz.
2016. márc. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igazság szerint 2x átmentem a könyvön, és nekem úgy maradt meg hogy a szálkásítás célja az hogy a felépített jelentős izomtömegről levakarjuk a zsírt (és ehhez járulékos izomveszteség is tartozik mert nem lehet csak és kizárólag a zsírból veszíteni, bármennyire is az lenne a cél). Nekem viszont pont hogy fordított a helyzet: a jelentéktelen izomtömegemen sok zsír van. Bocsánat ha bután fogalmazok, igyekszem kiművelni magamat a témában, sajnos még jó eséllyel sok mindent nem értek vagy rosszul tudok.
2016. márc. 28. 19:28
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor nekem is a szálkásító étrend kell?
2016. márc. 28. 19:29
 6/11 anonim ***** válasza:
2g/testsúlykg fehérje, az elején 2g/tskg ch, 0,5-1g/tskg zsír, a ch-t csökkentsd fokozatosan, ha nincs meg a heti 0,5 kiló fogyás.
2016. márc. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szálkásítás = zsírleadás, jelentős izomveszteség nélkül

Tömegelés = izomépítés, normál esetben minimális zsírosodással

Ennyi :)

2016. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az elején még lehet izmosodni és zsírt leadni egyszerre, kezdőknél ez működhet.
2016. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sok sikert! :)


[link]

2016. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért figyeled, hogy tanulok tőled.
2016. márc. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!