Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítani, fogyni akarok,18...

Szálkásítani, fogyni akarok,180cm 76kg vagyok kb 15-16 tomegzsirszazalek, tudom nem vagyok izmos annyira de van rajtam zsirréteg, ahhoz hogy szebb fizikumom legyen nyárra, hány tomegzsirszazalekot kene elérnem? Az kb mennyi kiló?

Figyelt kérdés
8-10 hónapja kezdtem a sajat testsulyos edzést, 70kilorol 75,5-re mentem fel, Húzódzkodásnál 6-7-ről 15-re, tolodzkodasbol 25-öt tudok megcsinalni, 10egylabas guggolast, ezek milyen eredmények ennyi idő alatt? Úgy gondolom hogy ha csokkentenem a tömegem akkor jobban fejlődnék mert kevesebb súlyt kene emelnem

2016. márc. 27. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:

"..ha csokkentem a tömegem akkor jobban fejlődnék mert kevesebb súlyt kene emelnem"


Te tényleg ennyire hülye vagy?

2016. márc. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak, hogy megértsed: Az nem progresszió, hogy megint visszafogysz 70 kilóra és ezért majd 5 ismétléssel többet fogsz csinálni. Emelheted te az ismétlésszámokat a csillagos égig, egy idő után ha nem elég nagy a terhelés nem fogsz fejlődni, max az állóképességed. Agass magadra súlyokat inkább és csinálj kevesebb ismétlést.
2016. márc. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
es miért van az hogy altalaban a teljesen vékony emberek ezerszer jobban fejlődnek mint akiken van zsirréteg?
2016. márc. 27. 11:19
 4/6 A kérdező kommentje:
Az ismetlesszamokat majd korrigálom, mert súlyt magamra akasztok vagy nehezebb gyakorlatot végzek el, de most fontos hogy nyárra elérjek egy alacsony testtömegzsirszazalekos fizikumot
2016. márc. 27. 11:21
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez mennyire jo ötlet?
2016. márc. 27. 11:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy zsíros? Csak mert nem biztos, hogy van értelme leszálkásítani. Lehet ha felszednél +4kg izmot jobban festenél, mint visszaszálkásítva 70 kilóra. Ugyan ott tartanál, mint ahol kezdted.
2016. márc. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!