Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Módosak! Ti miket esztek...

Módosak! Ti miket esztek átlagos hétköznapokon? Hogy képzeljük el nálatok az ebédet, vacsit. Stb?

Figyelt kérdés

Kérem az válaszoljon aki tehetősnek érzi magát!


F/27


2018. márc. 29. 21:01
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

EGész döbbenetes hogy jó páran úgy gondolják módosak mert viszonylag egészséges ételekre van pénzük és nem krumplis tésztán élnek...


Tényleg döbbenet.

2018. márc. 29. 23:35
 12/53 anonim ***** válasza:
96%
#8 Te érted is amit írsz? Magyarhonba már akkor tehetős vagy ha egy héten 4-5-ször húst ehetsz szezonon kívüli zöldséggel/gyümölcscsel. Onyx, nobu meg társai a szupergazdagok helye, Andy papa, diplomaták, adócsaló kormányközeli vállalkozók járnak ilyen helyekre. Sima jómódú ember még külföldön se michelin csillagos helyre jár zabálni. Kicsit nyisd ki a csipás szemed, mert nagyon távol állsz a valóságtól!
2018. márc. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:

Utolsó : húst egyébként se egészséges mindennap fogyasztani.

De én kifejezetten a módosaktól kérdezem.

Nem arra vagyok kíváncsi hogy a kőműves meg a buszsofőr miket eszik.

Érted? Módosak! Vagy ha úgy tetszik gazdagok.


Érdekel hogy akiknek erős anyagi potencináljuk van, hogyen jelentkezik ez az étrendjükben, ennyi.

2018. márc. 29. 23:41
 14/53 anonim ***** válasza:
97%
Én módosnak mondanám magunkat. Képzeld, én is sima boltban vásárolok. Árakat nem nézek, azt veszem, amit megkívánok. Reggelire ma sütőben süthető, töltött bagettet ettünk zöldségekkel. Ebéd zöldborsó leves volt és csirke rizzsel. Vacsora szendvics volt. Szeretem a jó minőségű sonkát, talán az az egyetlen "luxuscikk", amit megveszek kajából. Ja és a férjem sajtimádó. Amúgy nem szeretem a különleges ételeket. Minden nap főzök a családra. Holnapi ebéd extra különleges lesz: rántott hús és húsleves. Na, hogy egy kis módosság is legyen: a húslevest nemcsak csontból, hanem egész karajból csinálom. Viszont a táskagyűjteményem megér egy misét!
2018. márc. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
100%
A gyárigazgatónk havi 2-3 millás fizetés mellett az üzemi konyhán eszik, ugyanazt, amit mi.
2018. márc. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:

Tehát veszel sonkát és azt mondod ti gazdagok vagytok? Valami nyomortelepen nőttél fel gyerekkorodban hogy ezt gazdagságnak érzed?


Biztos hogy nem áll rendelkezésre nagyon sok pénz, mert akkor kipróbálnám mindenféle egzotikus ételt.


Viszont nem lépsz ki a komfortzónádból...

2018. márc. 29. 23:46
 17/53 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom, mennyire vagyok módos, de ha még módosabb lennék, akkor is ülnék a laptopom előtt, enném az ugyanazt, ugyanannyit bírnék enni belőle, mert nem lenne nagyobb a gyomrom, csak közben lenne még 18 szoba tőlem keletre...


Nehogy azt hidd, a tehetősség úgy működik, hogy felvehetsz húsz kiló aranyláncot a nyakadba, azt kiállsz vele a főtérre mutogatni magad. Azt lumpenségnek hívják.

2018. márc. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
97%
minden délben és este aranyat esznek, szigorúan Budapest belvárosában, hogy megfeleljenek az átlagember elképzeléseinek :)
2018. márc. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:

"A gyárigazgatónk havi 2-3 millás fizetés mellett az üzemi konyhán eszik, ugyanazt, amit mi.

"

EZ rendben van, de otthon a hűtőjében 100 % hogy nem olyan dolgok vannak mint mondjuk neked.

2018. márc. 29. 23:47
 20/53 A kérdező kommentje:

"Nehogy azt hidd, a tehetősség úgy működik, hogy felvehetsz húsz kiló aranyláncot a nyakadba, a"


Én nem hiszem ezt. Viszont ismered azt a mondést hogy a vagyon kötelez?

Tudni kell élni gazdagon IS.


Erre vagyok én kíváncsi, egy kis szeletére,hogy milyen falatok lógnak ki a hűtőkből.

2018. márc. 29. 23:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!