Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Módosak! Ti miket esztek...

Módosak! Ti miket esztek átlagos hétköznapokon? Hogy képzeljük el nálatok az ebédet, vacsit. Stb?

Figyelt kérdés

Kérem az válaszoljon aki tehetősnek érzi magát!


F/27


2018. márc. 29. 21:01
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

Gazdagéknél szokott lenni az is :)

Nyugi, ebben azért nem volt sok személyes eddig.

Ne félj, csak egy kíváncsi srác vagyok, ennyi az egész.


Hogyhogy takarítónőd van? Nem marad már rá idő, vagy kedv? Bár a területe szerint nem kicsi.

2018. márc. 30. 01:29
 42/53 anonim ***** válasza:
73%
Gyűlölök takarítani. Plusz dolgozok is ám! Napi 8 órát! Nem ilyen eltartott luxusfeleség vagyok. Ezt a pénzt szinte fele fele arányban hoztuk össze a férjemmel. Na legyen 60, 40 az ő javára. Már nem a pénzért dolgozunk, hanem hogy tartozzunk valahova. És ez így nagyon kényelmes és megnyugtató. Mert nincs megalázó helyzet. Ha ilyen lenne, felmondanék és ennyi. Nem kéne azon agyalni, hogy mit adok a lányaimnak enni. Amúgy nem vagyunk fideszesek, szerencsénk volt és jó szakemberek vagyunk egy-egy hiányszakmában, így ezt megfizetik rendesen.
2018. márc. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:

Milyen terület ez? IT?


A kérdés tényleg csak arról akart szólni hogy a gazdagok miket kosztolnak... de lehet jobb lett volna az életvitelre rákérdezni.

2018. márc. 30. 01:42
 44/53 anonim ***** válasza:
88%

igaz nem vagyok modos, de fontos mit eszem. lazac, kaviar, garnela, kagylo, hal, sushi esetleg polip ami hetente kb 1x becsuszik. meg ugy havi 2x valami jofele azsiai etterem. (nem sarki kinais, hanem wasabi pl de szerintem meg ezis kozepkategoria.) kenyer helyett szenhidrat csokkentett kenyer, cukor helyett eritrit, feherliszt helyett valami “paleoliszt”, sok zoldseg es gyumolcs, sok olajos mag, pl pisztacia, kesudio stb.

ez igazabol csak egeszseges taplalkozas, de sokaknak ez is luxusnak szamit

2018. márc. 30. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
34%
A módosok nem ilyen idióta kérdéseket olvasgatnak. Hanem szarnak az egész világra
2018. márc. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
14%

"Nem lehet luxus kaja, mert a feldolgozott élelmiszer eleve nem lehet az!

A friss bélszín viszont eléggé az. "


A FRISS bélszin MITÖL feldolgozott kaja???


Az egyszerüen egy marhahús rész - mellékesen a legértékesebb része -, aminél az egyetlen "feldolgozás" az az, hogy megfelelö módon bontják az állatot!

2018. márc. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
95%

Nem olvastam el a válaszokat.

Van egy nagyon jó ismerősöm, egy jó nevű szállodája van Zalakarosban. Kőgazdagok, saját helikopterrel ment paradicsomért Pestre a tél közepén. Szóval gondolhatod, hogy van mit a tejbe aprítani.

A fia és az én fiam barátok, osztálytársak.

Volt egy bográcsozós, ismerkedős családi nap az osztályuknak.

Na és most kapaszkodj meg!

A paprikás krumplit úgy ették, mint ha éheztek volna egy hónapig.

Olyan jó ízűen kanalazták az eldobhatós műanyagból az olcsó ételt, hogy öröm volt nézni.

Úgyhogy kedves kérdező, ne hidd azt, hogy azért, mert valaki extra gazdag, az nem eszik szegényes ételt.

Sőt személyes tapasztalom, hogy sok milliomos a kaján is spórol.

2018. márc. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező : szerinted ki a módos, tehetős? Kihez, mihez képest ?

Neked mi a viszonyítási alapod ? a közmunkáshoz, vagy a minimálbéreshez vagy Mészáros Lőrinchez képest tartja magát valaki "módosnak " , "tehetősnek" ?

Gondolod, hogy a 100 leggazdagabb magyar közül egy is olvassa a bugyuta kérdésedet ?

A már-már kötekedő kíváncsiságod a válaszolók felé pedig egyszerűen szánalmas, tolakodó, primitív.

2018. márc. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis fogalomzavarral élsz, így a sonkás megjegyzésedre reflektálva elárulom azt a titkot neked, hogy a jó minőségű sonka nem feldolgozott élelmiszer, pláne nem mű, hanem érlelt színhús. Ettél már jóféle Jamon iberico de bellottát? Ebből egy gran reservát? Amit mondjuk 15 hónapig ÉRLELNEK, az minden, csak nem feldolgozott. Amit legutóbb hozott haza a tesóm karácsonykor, az még ebből a fajtából is annyira kuriózumnak számított, hogy azt mondta, ha netán kötekednek a reptéren (ugye élelmiszer szállításnak húzós szabályai vannak), akkor leül és megeszi ott helyben, de el nem veszik tőle az hótziher.
2018. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem a kérdező gazdag embert csak a tvbe látott.

A gazdagok is ugyan ugy élnek mint a szegényebbek, csak több a lehetőségük. Egyetlen gazdag ember sem jár ebédelni mindennap az Onyxba vagy a Kollázsba, alkalmakkor eljárnak de nem mindennap.


Aki gazdag nem hülye. Én már a Mom cserpesbe is találkoztam volt miniszterrel aki 15 éve volt miniszter.

2018. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!