Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Módosak! Ti miket esztek...

Módosak! Ti miket esztek átlagos hétköznapokon? Hogy képzeljük el nálatok az ebédet, vacsit. Stb?

Figyelt kérdés

Kérem az válaszoljon aki tehetősnek érzi magát!


F/27


2018. márc. 29. 21:01
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
97%
Na nem a Sparos gépsonkáról beszélek. Most a kamrában olyan van, amiből 10 deka közel 4000 Ft. Szerintem ez már luxuscikk. Szerinted mit kéne ennünk? Vagy mit gondolsz, hogy mi aranyporral hintett csirkemellet eszünk minden nap?
2018. márc. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
100%
tessék, itt tudsz kategóriák szerint nézelődni, ha különlegesebb dolgokra vagy kíváncsi: [link]
2018. márc. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
96%

#19: nem láttam a hűtőjét, de azt tudom, hogy szombatonként a burger kingben rendszeresen nagyobb tételben vásárol.

Nézd, én útálom a puccos helyeket, nem szeretem a tenger gyümölcseit.

Ha hirtelen meggazdagodnék, az ízlésem sem változna. Csak nem kellene néznem az árakat, így többször megengedhetném magamnak azokat az ételeket, amiket most havonta, max kéthetente eszek.

2018. márc. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:

Annyi pénzből sokkal jobb minőségű prémium friss húsárut is vehettél volna, mondjuk bélszínt.


A feldolgozott élelmiszer nem túl jó...a felvágott eleve nem lehet luxuscikk ezért.


Szóval miket esztek, ti, akik álllítólag módosak? Reggeli mi szokott lenni? mik?

2018. márc. 30. 00:00
 25/53 anonim ***** válasza:
100%

21-es: szerintem abból indul ki, hogy ha holnap meggazdagodna, akkor egy hónapig össze-vissza zabálna olyan "különleges" dolgokat, amiket előtte még nem próbált ki.

Manapság annyira egzotikus dolgok szerintem nincsenek, amit épp ebben az országban nem forgalmaznak, az is elérhető bármikor külföldön, vagy 1-1 delikáteszben meg lehet venni

2018. márc. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
96%
Bélszínt :D hol élünk? 1996-ban?
2018. márc. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:
Igen, bélszínt. Hogy jön ide 1996?
2018. márc. 30. 00:07
 28/53 anonim ***** válasza:
97%
Na most az sem jó, hogy különleges sonkát veszek. 😂 Kérdező, te álomvilágban élsz. Szerinted a bélszín luxus kaja? Szerintem nem. Szerencsére soha nem voltam szegény, így nem látom az érem másik oldalát. Lehet, hogy nekem természetes dolog, hogy hatféle zöldség és gyümölcs van itthon, másnak az már luxus. Ha nem lennék lusta felkelni, akkor lefotóznám neked a hűtőt, aztán csemegézz. Lehet, hogy találsz valami igazi luxuscikket. Bár, most tele van tojással. Sima házi tyúktojás. A Húsvét nálunk is Húsvét. 2 lányom van, hétvégén tojást festünk. Elfelejtettem a locsolóknak Fabergé tojást venni.
2018. márc. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
95%

Végigolvastam az összes kommentet. Ne kíváncsiskodj ilyen vehemensen, mert hamar megöregszel!!!

Aki szerényen eszik gazdag létére, neked az se jó, aki leírja, hogy 10 dkg sonkát eszik 4 ezerért, az se tetszik.

Akkor mi értelme a kérdésednek?

Valaki küldött egy linket, ott nézelődj!

Aki milliárdos, az nem itt nézelődik a kérdésed után kutakodva, tehát nem is kapsz választ, ami neked megfelelő.

2018. márc. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
93%
Ja és hogy mi lesz holnap a reggeli? Mivel nincs egy luxus élelmiszerboltunk, ami holnap is nyitva van, ezért holnap is szendvicset eszünk (ki ilyet, ki olyat). Mi ilyen uncsi módosak vagyunk. Sajnálom, ha csalódást okozok.
2018. márc. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!