Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Módosak! Ti miket esztek...

Módosak! Ti miket esztek átlagos hétköznapokon? Hogy képzeljük el nálatok az ebédet, vacsit. Stb?

Figyelt kérdés

Kérem az válaszoljon aki tehetősnek érzi magát!


F/27


2018. márc. 29. 21:01
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
94%
A gazdag nem attól gazdag hogy mindenféle felesleges hülyeségre, arannyal hintett csirkére meg hasonlókra szórja el a pénzét. Azt újgazdag prolinak hívják.
2018. márc. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:

"Na most az sem jó, hogy különleges sonkát veszek. 😂 Kérdező, te álomvilágban élsz. Szerinted a bélszín luxus kaja? Szerintem nem. Szerencsére soha nem voltam szegény, így nem látom az érem másik oldalát. "


Nem érted kishölgy. Nem lehet luxus kaja, mert a feldolgozott élelmiszer eleve nem lehet az!

A friss bélszín viszont eléggé az.


Amúgy lefotózhatnád a hűtő tartalmát, én kíváncsi lennék rá!!!

2018. márc. 30. 00:18
 33/53 anonim ***** válasza:
100%

a 21-es hozzászólásban amit említett a hölgy sonkát, az nem a "gépsonka" amire feldolgozott étel alatt gondolsz.

Egy prosciutto crudo/cotto, nagyon jó minőségű, semmi olyan feldolgozáson nem megy át, ami elvenne az értékéből.

2018. márc. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
86%
Ezek a sonkák szín húsból vannak, érlelési idejük több év. Olvass már utána, hátha egyszer eléd tolnak egy Serrano vagy fekete-erdei sonkát, te meg leszólod. Hűtőben van (a sonkás ráérő burzsuj vagyok): joghurt (Danette), margarin (Bords eve), lányaimnak lomok (Kinder tejszeletek, pudingok, minőségibb túrórudi (Cserpes)), ötféle felvágott (parizer is!), paradicsom, kaliforniai paprika, uborka, újhagyma, torma, kecsap, mustár, majonéz (univer mind), Coca-cola, Natur Aqua, 50 db tojás, sajtok (mozzarella és trappista), tejföl, tej, alma, banán, körte, eper, mandarin, fejes saláta és jégsaláta, cékla és uborka (üvegesek), Erős Pista és az elmaradhatatlan kötözött sonka Húsvétra. Holnapra 2,5 kiló karaj, 1 üveg rozé bor, aranyér kenőcs és kúp dobozban. Mint olvashatod, semmi extra. Talán annyi benne gazdagos, hogy mindig tele van. Képet nem teszek ki, de megnéztem a tartalmát!
2018. márc. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
95%
Mármint a karaj van holnapra, nem at aranyér kenőcs! Amúgy a fagyasztóban és a kamrában vannak az izgisebb dolgok! Úgyhogy ne a hűtőben akarj matatni!
2018. márc. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy leírtad a hűtő tartalmát :)


A fagyóban mik vannak, esetleg arról tudsz egy gyorsjelentést adn, angyalom?

2018. márc. 30. 00:53
 37/53 anonim ***** válasza:
100%
Látod? Még az ere is arany!
2018. márc. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
72%
De azt is hiába írom le, most hogy így végiggondoltam, semmi extra. Inkább az egész konyhán érezni, hogy több pénzünk van. Pl: szuper konyhai eszközök, minőségi és különleges fűszerek, minőségi olaj, drága étkészlet és még drágább főzőedények. Azért mert jól élünk, nem eszünk semmi csiricsáré dolgot. Ezt értsd már meg. De minőségi ruhákat, cipőket hordunk, van 2 autónk (több minek), van nyaralónk, nincs hitelünk, állandóan kirándulunk. És együtt a család! Szerintem ez sokkal fontosabb, mint hogy mit eszünk. Lányok állami iskolába járnak gyalog. Nincs telefonjuk, de van 100ezerért Barbie házuk és KTM biciklijük. Sima mezei játszótérre járunk, de minimum Adidas melegítő van rajtuk. De azt halkan megsúgom, hogy baromi nehéz pénzesként igazi embernek maradni. Van még valami, ami érdekel így hajnali 1 óra magasságában?
2018. márc. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:

Milyen főzőedények? Konyhamalacod van?

Mekkora ingatlanban éltek?

Milyen autóitok vannak?

2018. márc. 30. 01:18
 40/53 anonim ***** válasza:
69%
Német edények, olasz autók. Nincs konyhamalacom. Minek is az? 150 nm, kertvárosi lakás pici kerttel. Ami a legjobb: van takarítónőm! Ennél személyesebb kérdésre már nem válaszolok! Mégis ez egy anonim oldal.
2018. márc. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!