Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mennyire érint (ene) titeket...

Mennyire érint (ene) titeket érzékenyen a pékáruk áremelkedése (30-40ft-tal pl)?

Figyelt kérdés
Adott egy pékség (vella pékség), egy héttel ezelőtt egy szelet pizza 350ft volt, de ma már 385. Máshol nem tudom, mi a helyzet.
2020. febr. 28. 17:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
Max Coop, és ott minden jóval drágább!
2020. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vennék meg ennyi pénzért pékárut, csak ha nincs más lehetőség a környéken, és éhes vagyok.

Aldiban, lidl-ben veszek csak pékárut, max. 150 ft/db-ért.

2020. febr. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

#10

"Se Aldi, se Lidl, se Spar...??"


Falvakról beszélünk könyörgöm!

Ahogy a 11-es írta, legjobb esetben egy gyenge Coop van a településen.

A közeli (20 km-el arrébb) városkában van Lidl, Penny, de se Tesco, se Aldi, se Spar.

2020. febr. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%

A 2-es válaszoló vagyok és még az életben nem reklamáltam a pontozások miatt, mert igazából nem is érdekel,

Most is csak a pszichológiája érdekelne, emberi kíváncsiságból, hogy ki és milyen indíttatásból gondolta "nem hasznosnak", hogy MI nem nagyon eszünk pékárut?

Ha azt írtam volna, hogy naponta tömünk magunkba 2 kg kenyeret és nyolc péksütit, az mennyire lenne "hasznos" mások szempontjából?

Tényleg az eszem megáll egyeseken!

2020. febr. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Minden drágul,nemcsak a pékáru,de így meggondolom hogy vegyek e egy egy péksütit csak úgy.

Kenyeret 2szer veszek egy héten de mindig marad belőle,amiből morzsa lesz majd.

2020. febr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Azt az évi 1-2 alkalmat kibírom, amikor vásárolok ilyesmit.
2020. febr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!