Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hogy lehet védekezni az...

Hogy lehet védekezni az Aldi/Lidl/penny gyorspakoló kasszások ellen?

Figyelt kérdés
Próbáltam hogy lassabban normális tempóban pakolom, de akkor meg simán letolták az árút és leesett a földre, majd még engem csesztek le, hogy azért esett le mert nem pakolok. Csak ezért járok inkább a teszkoba mert ott normális a tempó.
2021. nov. 1. 07:40
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
92%
Miért kellene védekezni ellene? Fogod és az ő tempójában pakolod vissza a cuccot a kosaradba, vagy kocsidba.
2021. nov. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj, hogy mérik a kasszást milyen gyorsan szkennel. Ha tul lassú az a minimum, hogy baxogatják érte, de sok helyen bent kell lenni fél vagy egy óra túlórában, ha látják túl alacsony a szkennelési rátája.

Nem tudsz semmit tenni, ezt fentről kéne eltörölni akit nem fognak, mert több dolgozót kéne foglalkoztatniuk.

2021. nov. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
96%
vigyel magaddal kocsiz mindig es csak pakold bele a cuccokat, utana pedig majd zacskoba rakod🤷🏻‍♀️
2021. nov. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
90%

Úgy, hogy beszórsz mindent a kocsiba vissza, aztán ha kifizetted akkor félrehúzódsz és szépen elpakolászol.


Pontozzon le mindenki, de a kasszánál nem az a dolgod hogy mint egy tejbetök te elpakolgasd az árukat a kis kocsidba vagy épp a szatyrodba, hanem hogy kifizesd a terméket és tovább állj. Vannak mögötted még 10-en, senki nem kíváncsi arra, hogy hogyan pakolod be szépen a rúd szalámit az öblítők mellé.


Visszaszór, kifizet, aztán utána mindenki annyit teszetoszáskodik az elpakolással amennyit akar.

2021. nov. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem inkább az ellen kellene védekezni, aki ha készpénzzel fizet 1 400 Ft-t, hosszan gondolkodik, hogy egy ezrest adjon és egy ötszázast, vagy egy ötszázast és egy ezrest.

Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de engem sokkal jobban bosszant, amikor feltartanak.

2021. nov. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
86%

Sehogy.

Pakolj te is gyorsabban és nem fog az áru leesni a földre.


Egyébként én meg is értem a kasszásokat,hogy gyorsan szkennelik az árúkat,sietni kéne,mögötted is még állnak 5-10-en,akik mennének a dolgukra.

Nem csak úgy állnod és szépen pakolgatnod kéne,mint egy fasz.

2021. nov. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
93%
Én meg pont annak örülök, hogy az Aldi/Lidl/Penny boltokban normális tempóban pakolnak a kasszások lehúzáskor, nem csiga lassúsággal. Aztán én is rakom/dobom be a dolgokat (törékenységtől függően) hasonló tempóban a kocsiba, ahogy lehúzzák a pénztárosok. Aztán pillanatok alatt fizetek kártyával és csá! A sok cuccom végig ért a teljes szalagon néha és mégis 1-1,5 perc alatt végezni tudok. Utálom azokat a pillanatokat, amikor a sorban az előttem lévő vásárlók rohadt lassan pakolnak, meg aztán még előveszik a készpénzes batyut és a fizetés rész is 100 évig tart nekik még külön. Miért jó az valakinek, ha rohadt lassú tud lenni és legalább még a mögötte lévő többi embert is feltartja?
2021. nov. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
92%
A kérdést a kasszások is feltehetnék: Hogyan lehet védekezni a tetvescsiga lassúságú vevők ellen?
2021. nov. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
36%

Na álljon meg a menet!

Attól, hogy a szkennelési rátát nézik, meg lassú a delikvens, nem dobálhatja le a pénztáros a cuccot a földre.

2021. nov. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
80%

Különben nem, én is voltam kasszás, ès megértem néha milyen frusztráló lehet amikor a kasszàs úgy tolja le mint az állatok miközben példàul tök üres a bolt, a vásárló még ki sem pakolt a szalagra de már a túloldalon tornyosulnak a cuccok le kéne pakolni. Sok idős nem tudja felvenni a pakolósdi versenyt a hosszú évek tapasztalatával rendelkező kasszàssal, szóval vannak helyzetek amikor a kasszàsnak is zavaró lehet de ez van.

Másik meg PR szempontból sem a legjobb ez az eröltetett menet, mert tényleg olyan érzése lehet sokaknak, hogy dirr-durr leszkenneli a kasszás fizess es takarodj mert jön a következő. Engem mondjuk nem zavar mert nem vigyorogni megyek be a boltba, de sokan nem így vannak beàllítva.

2021. nov. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!