Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hogy lehet védekezni az...

Hogy lehet védekezni az Aldi/Lidl/penny gyorspakoló kasszások ellen?

Figyelt kérdés
Próbáltam hogy lassabban normális tempóban pakolom, de akkor meg simán letolták az árút és leesett a földre, majd még engem csesztek le, hogy azért esett le mert nem pakolok. Csak ezért járok inkább a teszkoba mert ott normális a tempó.
2021. nov. 1. 07:40
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
88%
Ne menj oda és nem lesz iylen problémád.
2021. nov. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
77%
Kaptál. Viszel bevásárlókocsit és abba szórod vissza a szarjaidat. eltakarodsz a kassza mellől és elpakolódsz ahol akarsz.
2021. nov. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
93%
Rákérdezhetek, hogy a múltkori kérdést is te írtad-e ki? Tudod, amelyikben sírva fakadtál a kasszánál, mert dobálták az árút?
2021. nov. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
89%

1.Menj a Sparba. A legjobb trükk. Ott szépen megnézegeti a kasszás, hogy jé, ilyen mosóport is tartunk? Na és jó? Gyakran veszi? Esküszöm, minden harmadik alkalommal kérdeznek a saját árujukkal kapcsolatban. Vagy éppen nem találják a kódot, stb.

2.Nekem van trükköm az Aldira, de kérdés, milyen trükköt vársz? Olyan trükköm nincs, hogy lelassítsam a kasszást. Olyan trükköm van, hogy gyorsan és hatékonyan pakoljak, mert én sem bírom a szöszmötölőket. A következőket teszem (mindig kosárral vagyok!) Eleve úgy rendezem el a termékeket a kosárban, hogy tudom, hol vannak a nehezebb, illetve nem törékeny, nem összenyomódó dolgok, míg az utóbbiakból nem veszek egyszerre sokat és egy helyre csoportosítom őket. Már a kasszaszalagra is úgy pakolok fel, hogy amit a szatyorban alulra akarok rakni, az kerül előre, azt fogja először lehúzni a kasszás. A végére jönnek a könnyebb, törékeny dolgok. Illetve egy olyan dolog, amit mérni kell, majd elmondom, miért. Mikor sorra kerülök, odaperdülök a végére, közben már az egy vagy két darab vászonszatyromat a balkaromra akasztom nyitva. Elkezdem az érkező árukat viharsebesen pakolni, alulra ugye a nehezebb dolgokat, uborkát, ilyesmit meg betűzgélem a résekbe. A végén, mikor az utolsókat húzza le, előkapom a bankkártyámat, erre úgy tudok időt nyerni, ha a végére hagyok neki egy lemérendő dolgot. Ahogy lemérte, mondom is, hogy kártya lesz, lehet érinteni, érintem, amíg a blokkot várom, elrakom az utolsó cuccot, majd félreállok még azelőtt, hogy le tudta volna húzni a következő ember első árucikkét.

Az egyetlen dolog, ami zavarni szokott, ha az árut, amit lehúzott, nem tolja ki eléggé felém, a vásárló felé, és be kell nyúlkálnom gyakorlatilag a keze alá.

2021. nov. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
81%

Jó nagy málészájú balf.szok lehettek, minden héten kétszer a Lidlben vásárolok, valahogy még sosem láttam olyat, hogy az áru a földre esett volna... Olyat maximum, hogy 4-5 cucc várakozott a kasszás mellett.

Amúgy: nehéz, nem törékeny (mosópor, kutyatáp) a szalag elejére, az kerül először a kocsiba, arra rá lehet dobni a nehéz, törékeny cuccost (bor, befőtt), arra a minden mást.

2021. nov. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
34%
Hagyjátok ő tescós nyafogo aki tett fel már ilyen kérdést.
2021. nov. 2. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
80%

Én meg kizárólag ezért járok már csak majdnem mindig az Aldiba. A Lidl-t is szeretem, de ebben az Aldi verhetetlen.

Minő botorság azt gondolni, hogy majd pár partizán alkatú hőbörgő megreformálja a rendszert, mikor a többségnek kifejezetten tetszik, sőt, hálás érte.

El lehet ballagni máshová, egészen biztosan nem fognak azért változtatni a rutinon, mert van pár ember, akinek ez nehézséget okoz.

Ha a bevételük azt tükrözné, hogy rossz az üzletpolitikájuk és úgy eleve a kiszolgálás, miegyéb, már rég változtattak volna rajta.

Attól még, hogy évi kétszer valami mimóza-lelkű sírva fakad a kasszánál (ómájgád, oké bulvár, de nagyon röhögtem, mikor olvastam azt a cikket), nem fog meghatódni egyik üzletlánc sem.

Verseny van a vásárlókért, lehet máshova menni.

Amúgy nincsenek trükkök, ha meg túl messzire paokold a cuccot, ahogy az egyik iq betyár ajánlotta, akkor a szalaggal addig húzza előre, amire tömbösíti mindet, őt pont nem fogja zavarani, hogy egymás nyakára borul, fordul a keze előtt minden. Ami meg lepotyogna véletlenül mégis ez miatt, te fogod felszedegetni, meg kifizetni is, ha törik, hiszen te okoztad a problémát, nem a kasszás.

Nagyon vicces, bár inkább tragikomikus, amikor tényleg elhiszi valaki, hogy a parasztlázadásával majd reformokat csinál és jól megleckéztet bárkit is.

2021. nov. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
80%
Azzal már próbálkoztál, hogy szépen megkéred a pénztárost?
2021. nov. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
81%

Rendszeresen vásárolok mindkettőben, még nem volt problémám. 72F. Nem hiszem, hogy én lennék a legügyesebb.

Engem sokkal jobban bosszant, amikor valaki elpakol, és ottmarad a pénztárnál, nehogy hamar hazaérjen.

2021. nov. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
91%

#16

"a kártyás fizetés jobban feltartja a sort"

Miért tartaná? Több év "kártyázás" után ma az aldiban készpénzzel fizettem, sokkal több idő volt a visszajáró számolgatása, mint a paypass "csippantása"... Mire zsebre dugom a kártyám már kész is a blokk, ma meg csak ácsorogtam és vártam. :D



#kérdező

Pakolj gyorsabban, és örülj hogy végre van egy bolt ahol nem kell órákig sorban állni.

2021. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!