Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hogy lehet védekezni az...

Hogy lehet védekezni az Aldi/Lidl/penny gyorspakoló kasszások ellen?

Figyelt kérdés
Próbáltam hogy lassabban normális tempóban pakolom, de akkor meg simán letolták az árút és leesett a földre, majd még engem csesztek le, hogy azért esett le mert nem pakolok. Csak ezért járok inkább a teszkoba mert ott normális a tempó.
2021. nov. 1. 07:40
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
98%
Ez az Aldi specialitása, így tudták megnövelni a kassza áteresztő képességét. Lehet nem szeretni, de nézd a jó oldalát: hamar sorra kerülsz.
2021. nov. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
91%

A lidl-ben olyan nincs, hogy egy vevő sincs, még zárás előtt is biztos többen lesztek egy kasszánál.


PR szenpontjából nem jó? Meg a fenét. 10-ből 9-en itt is azt mondjak, hogy inkább ilyen legyen a kasszás, mint lassú, mint pl. a sparban.


Az, hogy az életedben egyszer előfordult, hogy leesett a cucc, az meg nem azt jelenti, hogy ez mindig előfordul, felesleges is ezzel foglalkozni

2021. nov. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
89%

Elképesztő, hogy valakinek ez a problémája, hogy túl gyors a kasszás...🙄

Sokszor volt már velem, hogy 20 percem volt a vonat indulásáig. Gondoltam, gyorsan bevásárolok a Lidlben.

10 perc alatt bevásároltam, 5 perc alatt sorra kerültem! A vasútállomás mellett van a Lidl. Aldival is ilyen jók a tapasztalataim!

A többi Super - illetve Hipermarketben ilyet nem lehet tervezni... Maximum akkor, ha van önkiszolgáló kassza!

Auchan, Tesco mind borzalmas kasszások terén! Keveset fizetnek a kasszásoknak, ezért nagyrészt nyugdíj előtt állók - vagy épp már nyugdíjasok csinálják. Az almát hatszor megnézi, hogy mi is ez, majd szép kényelmesen kikeresi... Nem zavarja, hogy kilométeres sor áll már...

A Lidlben és az Aldiban eleve van egy hónap próbaideje a kasszásnak, hogy megtanulja a tempót! Ha nem megy, akkor elküldik!

A te igényeid miatt nem fogja kockáztatni az állását! Menj akkor a Tescoba és állj sorba órákig...

2021. nov. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
95%

Egyszer mondtam a pénztáros hölgynek, hogy "Olyan gyorsan húzza le, hogy nem győzöm elpakolni"

Erre mondja a hölgy, hogy :"Uram, ha ön győzné elpakolni, az azt jelentené, hogy nem végzem jól a munkámat."

Hát kb ennyi...

Sietni kell a pakolással, nincs más megoldás.

Az is igaz, hogy elég rövid ott az a rész a pénztárnál, ahonnan elpakoljuk, egyedül elég necces (mi a feleségemmel ketten kapkodjuk).

2021. nov. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
83%

"Az a baj, hogy mérik a kasszást milyen gyorsan szkennel. Ha tul lassú az a minimum, hogy baxogatják érte, de sok helyen bent kell lenni fél vagy egy óra túlórában, ha látják túl alacsony a szkennelési rátája."


Amúgy ez külföldön is így van?

Vagy csak itt?

2021. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
0%
5-ös, megsúgom, a kártyás fizetés jobban feltartja a sort.
2021. nov. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
78%

16!


Magyarorszagon. Külföldön meg ezerszer gyorsabb, mert eleve kissé kerül a kezedből a kártya. Hollandiában pl külön PIN kasszák is vannak, ahol nem fizethetsz keszpenzzel

2021. nov. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
0%

17-es, elhiszem, de én itt élek.

Kasszánál várunk, várunk, állunk mit f....sz a lakodalomban, ja, kártyával fizet.

2021. nov. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
96%
A kártyás fizetés ezerszer gyorsabb, csak csippantasz és kész, nyomja is a blokkot, mivel az a pakolós részen van a terminál, így már mehetsz is. Míg a keszpenznel mire kiszámolod mennyit adsz, míg visszamész a pénztároshoz pakolás után és odaadod, mire az visszaad, egy örökkévalóság, szerencsére egyre kevesebben fizetnek kp-val.
2021. nov. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
90%
fel kell gyorsulni, várnak még mögötted is. annál rosszabb nincs mikor az előző végzett(csigatempóban) és már az én cuccaimat kezdi lehúzni a pénztáros, de az előttem lévő még mindig nem ment arrébb a kocsijával és nem veszi magát észre meg csodálkozik ha tolom el a kocsimmal. épp olyan hülye szokás mint mikor ott hagyjátok a sor tökéletes mértani közepén a bevásárlókocsit és elcsámborogtok méterekre, hogy más még véletlenül se férjen el ha jön. és ezek nem feltétlenül csak az idősekre igazak
2021. nov. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!