Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ki vásárol a Sparban?

Ki vásárol a Sparban?

Figyelt kérdés
Sokkal drágább,mint a tőbbi bolt.Igaz,kicsit nagyobb a választék.De én szerintem legfeljebb csak azt érdemes ott megvenni,amit máshol nem kapsz meg.De ami máshol is kapható,ki veszi meg ott,pláne ebben a világban?

2022. aug. 7. 13:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%
A Tesco már van, amiben olcsóbb is, mint a diszkontok. Ami logikus is lenne a méretei miatt.
2022. aug. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy Spar van hozzám legközelebb ami nagyobb élelmiszerüzlet és van mindenük, sőt, szeretem a saját márkás cuccaikat is.

Tesco saját márkás nagyon silányminőség, minden más meg drága. Bár talán a Spar a legdrágább.


Húst én mindig ott veszek, ahol tudom, hogy akciós. Akkor veszek vagy 10 kilót, mindegy melyik bolt.

Viszont minden más tartós cuccot nagykerből veszek, 10 kilós zsemlemorzsa stb. Aztán otthon szétöntögetem.


De egyébként valóban, Lidl, penny, Aldi. Ezekben a boltokban még csak csak vannak jobb minőségű cuccok is.

Zöldséget, gyumolcsot piacról veszek, vagy ezekből az üzletekből.

2022. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
100%
En gyakran es szuper jo bolt.
2022. aug. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Persze,ha legközelebb az van,teljesen erthető.
2022. aug. 7. 14:25
 15/23 A kérdező kommentje:
Az s budget valóban jó egyébként,bár van ami pocsék közte,de ár-érték arányban teljesen jók.De mondjuk a Danone joghurt ugyanaz a minőség,mint máshol,csak egyharmaddal olcsóbban:)
2022. aug. 7. 14:26
 16/23 anonim ***** válasza:
88%

Kolis időkben a Spar volt a legközelebb, akkor sem szerettem, de közel volt. A hústermékeik jók, sajátmárkás tejtermékek, péksütik, és ennyi. Nem is túl változatos a kínálat, és fixen ugyanazt árulják éveken át.


Az Aldi, Lidl egy jól behatárolt dologgal foglalkozik, a Spar Magyarországnak van saját logisztika-szállítmányozó cége, és van Spar, Despar, Interspar, húsüzem, ez a Spar Enjoy csomsgolt kaja, online boltolás, biztos kihagytam valamit. Emiatt nem lesznek soha olyan versenyképesek a kis Sparok, mint egy jól menedzselt diszkontlánc.

2022. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk az Interspar talán jobban megéri anyagliag,mint egy sima Spar.
2022. aug. 7. 14:47
 18/23 anonim ***** válasza:
86%

Sem a Tesco, sem a Lidl nem olcsóbb.Egyiktől sem voltam soha elájulva, ahogyan most sem. Mindenhol csak az a jó esetleg árban, ami akciós. De az egész nap rá megy, ha mindenhova az akciós termékek miatt megy az ember. Ennyi időm nincs.

És a Spar sem lesz soha olyan jó, mint anno a Plusz diszkont volt, aminek a helyén van.

2022. aug. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
A városunkban 3 Spar van, szerencsére kiesik mind. Ha néha megyünk is, nem szeretem, elég udvariatlanok az eladók, pénztárosok.
2022. aug. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
dragabb a Spar? Nemtudom...szerintem lassan ott tartunk minden mindenhol ugyanannyi. max egyik heten itt akcios a banan a masik heten ott.... vagy nem?
2022. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!