Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ki vásárol a Sparban?

Ki vásárol a Sparban?

Figyelt kérdés
Sokkal drágább,mint a tőbbi bolt.Igaz,kicsit nagyobb a választék.De én szerintem legfeljebb csak azt érdemes ott megvenni,amit máshol nem kapsz meg.De ami máshol is kapható,ki veszi meg ott,pláne ebben a világban?

2022. aug. 7. 13:32
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
84%
A spar elég drága tényleg főleg a vegyi része mosószerek tisztító szerek nagyon drágák ezer forinttal is olcsóbban vettem meg máshol a mosószert… Tescoba clubkard akciókat érdemes figyelni mert azok megérik múltkor a jár mosogato tabletta volt fel árban 11 helyet 5500 :D és azért nem mindegy szerintem ez az árkülönbség. Lidl ,Aldi ami olyan átlagban vannak az árak. De már ott se mondanak mindent olyan olcsónak :/
2022. aug. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem drágább a spar, mint mondjuk a LIDL.
2022. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Régen gyakran jártam, akkor még nem voltak így elszállva az árak. Most már ha tehetem, akkor elkerülöm. Arról nem is beszélve, hogy hányszor vertek át azzal, hogy a lejárat közeli terméket teljes áron adták és nem vettem észre időben. Persze az én hibám is, de miért nem lehet rendesen felcímkézni, hogy a régi vonalkód ne látszódjon?
2022. aug. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!