Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Spar 20% átverés?

Spar 20% átverés?

Figyelt kérdés

Letoltottem az applikációt. Gondoltam kipróbálom, hogy 4 általam választott termékre 20% kedvezmény.


Nos.. Hát ez egy rohadt nagy átverés. Konkrétan az 1 db zöldpaprikabol adtak, semmi másból.


Vettem csirkemellet, banánt, szőlőt és paprikat. Mindent teljes áron. A pénztáros megmagyarázta, melyikre miért nem jár.


Na ezek után inkább maradok a Lidlinel. 😂😂


2023. máj. 12. 22:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
De azokat sem lehet vele, amik nem akcósak, de szerepelnek az újságban. Tehát előtte még azt is végig kell lapoznod... Meg még vannak valami feltételek. Mi egyszer, pár éve, vettünk rajta valami nagyobb kiszerelésű, drága kávét, de napokig tartott mire kitaktikázgattuk, hogy mit vehetünk meg rajta, amire szükségünk is van. Amolyan családi rejtvényfejtésnek fogtuk fel, de többet nem élünk a lehetőséggel. :D
2023. máj. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

9: a varázsmondat úgy kezdődik: "a kupon nem használható fel valamennyi szórólapunkban/katalógusunkban szereplő összes termékre..."


ami azt jelenti, hogyha éppen valamilyen kiadványban benne van, amit venni akarsz (citromsárga árcímke a polcon), akkor az ki van zárva.


alapvetően: bármi, ami valahogy olcsóbb, mint a normál ára, az tuti nem fog működni a 20%-os kuponnal

2023. máj. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, igazából nem átverés, de a legtöbb esetben inkább csak "ámítás" mert a legtöbb termék épp akkor "akciós". Aki okosan tudja használni azért nyerhet vissza pár ezer forintot. Igazából én olyanokra szoktam felhasználni ami nagyon drága termék, tehát ilyen 1500-3000 Ft körül is van. Pl: kávé, 1kg-s minőségi rizs, stb..
2023. máj. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
96%
Én ezért el sem fogadom a kupont,a pénztárnál szokták osztogatni.
2023. máj. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miert lenne? Avass be, hasznos infot tudsz? Koszike
2023. máj. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem átverés, csak minimális az, amit te ténylegesen spórolhatsz vele.. mármint, nyilván attól is függ, hogy ki mit vesz, kijöhet szerencsésen is, de nálunk a Sparos kuponok általában nem sokat érnek, mert mi nem a Sparba szoktunk főleg vásárolni, és azon termékekért, amit a Sparban szeretünk megvenni, azokra ezek a kuponok kb. sosem jók. :D Pl. múltkor mi is használtuk, és hát nyilván erre a termékre azért nem lehet lehúzni, mert az Spar sajátmárkás, a másik alapból akciós, stb, szóval nyilván le lett húzva az egyetlen dologra, ami megfelelt, és ami egyben a legolcsóbb megvásárolni kívánt termékünk is volt: a 250 forintos Hell energiaital.
2023. máj. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem az ilyen embereket. Nem érti az olvasottakat, tehát őt ááááátverték. Ismerek ilyen embert, őt mindenhol átverik.


Ja, nem, csak buta szegény.

2023. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem átverés, csak nagyon alaposan le van korlátozva, hogy mire használhatod fel.

Ebből kifolyólag én már nem is szórakozok vele, adják, akinek akarják.

2023. máj. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
53%
Macskaalom, lekvar, tejföl, vaj, édesség, fuszerek, mustar, kecap, csomagolt sali, stb. Ezekre mind jó a kupon es meg sok masra is!
2023. máj. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Több átverés is van boltokban.
2023. máj. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!