Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ha a Tescoban eszek de aztán...

Ha a Tescoban eszek de aztán kifizetem, az bűncselekmény?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem csináltam még ilyet, de ha tegyük fel, kibontok egy chipset bent, és a kasszánál kifizetem az nem gáz ugye? Vagy mi van a péksütikkel? Ha ott helyben megeszik egyet valaki, azt észreveszik?

2018. jan. 13. 22:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor láttuk,hogy a madaras tecskóban a nem az idén barnultak két pofára zabálják a muffinokat,a papirjaikat persze széthajigálták,szerintem ök biztos nem jelezték a kasszánál a fogyasztásukat. A biztonsági ör meg csak kerülgette őket,mert legalább 1 mázsa volt mindegyik és nem mert közbelépni.Mellé még csúnyán káromkodtak is jó hangosan. Szóval edd meg azt a kiflit,csak szólj a kasszánál.
2018. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
39%
Én pedig pánikbeteg vagyok. Kocsiban mindig van nálam víz, a retikülömbe viszont nem gyömöszölök bele ásványvizes üveget, nem kínais shopperrel járok.:-) Voltam már rosszul hosszas sorbanállás közben, senki nem problémázott azon, hogy kivettem a pénztárnál a nyitott hűtőrekeszből egy üdítőt, ittam belőle és amikor rám került a sor, természetesen kifizettem. Talán tovább kéne látni az orruknál egyeseknek, attól, hogy nem ismernek minden problémát, azok még léteznek.:-)
2018. jan. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
53%
persze, én meg hülye vagyok és a hülyéknek mindent lehet
2018. jan. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
73%
Nem bűncselekmény,és nem is szabálysértés. Valószínűleg a pénztáros sem fog szólni érte. Viszont,ahogy te fogalmazol,igenis gáz. Hallatlan bunkó dolog. Én azt mondom még a nyári melegben egy víz felbontása is. Legalábbis én sosem csináltam ilyet,gyerekként sem volt ilyenre ingerenciám,és nem is tervezem a jövőben sem. Neked is ezt javaslom. ;)
2018. jan. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként meg aki cukros,vagy egyéb baja van,igenis tartson magánál vizet és/vagy kaját! Az én ilyen betegséggel küzdő ismerőseim mind így tesznek. Írta valaki,hogy kiszúrják,ha a táskádból eszel/iszol,és majd megy hozzád a biztonsági őr. Akkor szépen elmagyarázod,hogy ilyen és ilyen betegséged van,és ez az otthonról hozott vized/kajád. Vagy csomagold be úgy,hogy látszódjon,hogy otthonról hoztad pl. kekszet az eredeti csomagolásból nylonzacsiba átrakod,rózsaszín címkés vízre kék kupakot tekersz,stb. Vagy házi szendvicset viszel magaddal,esetleg eszel a kocsiban,mielőtt bemész egy hosszú bevásárlásra. Bár egyébként a legtöbb hipermarketben van ilyen belső kajálós rész is. De ilyen miatt,hogy a táskádból eszed az otthoni kajádat, úgyse fognak szólni,ha már a boltban zabáló/iszogató bunkók miatt sem szólnak. Egyetértek azzal a válaszolóval,aki írta,hogy már a 2 éves gyereke is felfogja,hogy ilyet nem csinálunk!
2018. jan. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
96%

26-os vagyok. A nem kínais, retikülös pánikhölgynek... érdekes módon nekem is pont pánikbetegséggel vannak tapasztalataim. Aki olyan ostobenkó, hogy tudja hogy x dologra van szüksége, de nem visz magával, mert nem trendi és ő csak luxus retikült hord magánál, az egy retardált.

Nem a boltnak, az eladónak, az atyaúristennek vagy Orbán Viktornak az érdeke hogy te ne dobd fel a talpadat. Nem, még akkor sem, ha te Louis Vuitton retiküllel rázod magad, mert az olyan trendi és gááááz gondoskodni magadról, mint minden más felnőtt ember.


De nyilván plázacicuka (most elő lesz adva hogy tekintetes ügyvéd asszony, ki mellette sebész, egyetemi tanár és mosolyával AIDS-es afrikai árvákat gyógyít ingyen) itt a kúl, aki szerint rosszab opció "kínai táskával" járni, mint ellátni saját magadat.

2018. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
88%

Én maximum a vizet bontom meg, ha szomjas vagyok nyáron, de ennyi.


Azt a negyed órát nem hiszem el, hogy nem lehet kibírni kaja nélkül.

2018. jan. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
67%
Hm...itt is lepontozzák a teljesen korrekt válaszaimat...klassz ;)
2018. jan. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
9%
Kedves 36-os, amire szükségem van, megtalálom a boltban.:-) Persze lehet, hogy van, akinek nem terjed idáig a szellemi horizontja vagy a gyakorlati érzéke, csak az a fontos, mit szól a hozzád hasonló lúzer, ha rosszullét esetén kibont egy ásványvizet, amit aztán ki is fizet. Engem viszont pont nem érdekel, ahogy az sem, hogy úgy általában mit gondolsz arról, aki jól öltözötten tér be egy üzletbe, és nem a legolcsóbb trappistát keresi. Épp eleget tanultam és dolgozom azért, hogy ne kínai cekkerrel járjak.
2018. jan. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
91%

Évi 300-szor járok boltba és többször láttam már előttem vagy mögöttem a sorban álló embereket, hogy italt bontanak fel és megisszák, isznak belőle, aztán visszarakják a többi cucc közé. Vagy gyerekeket is láttam már, hogy megesznek egy szelet csokit, aztán a szüleik visszarakják az üres papírt a többi közé, a kasszás lehúzza azt is és ennyi.


Én nem csináltam még, de szerintem életemben vagy féltucat alkalommal láttam már és soha senki nem szólt ilyen miatt.

2018. jan. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!