Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ha a Tescoban eszek de aztán...

Ha a Tescoban eszek de aztán kifizetem, az bűncselekmény?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem csináltam még ilyet, de ha tegyük fel, kibontok egy chipset bent, és a kasszánál kifizetem az nem gáz ugye? Vagy mi van a péksütikkel? Ha ott helyben megeszik egyet valaki, azt észreveszik?

2018. jan. 13. 22:56
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
95%
Igen nyilván van aki cukorbeteg, ájuldozik, pánikbeteg, mittudomén, de őszintén, 100 esetből mennyi ténylegesen ilyen és hány önkényes idióta aki nem tud (pontosabban nem akar) várni 10 percet?
2018. jan. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy aki fél hogy a magával vitt vízért/kajáért szólnak, vegyetek kulacsot, azon látszik hogy nem ott vetted, a kaját meg tedd valami kis dobozba ami nem a gyári csomag így látszik hogy tényleg a tiéd.
2018. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim válasza:
94%
Én többször láttam ilyet, soha a büdös életbe nem értettem ezt, szerintem ez a legalja proli viselkedés (tisztelet a kivétel annál akinek tényleg baja van, leesik a vércukor stb.). Ha elindulok a városba előtte valószínűleg ettem/ittam, meg normális embernél van víz, iszol abból. 10 percet kibírok, nem fog senki szomjan dögleni ennyi idő alatt.
2018. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
29%
Vásárlás közben megszomjaztam. Eleve vettem egy fél literes vizet, hogy majd a kocsiban megiszom, de mivel rám jött a szomjúság megittam a felét a tescoban. Jajj, most mi történt? Ne legyen már ekkora ügy. Kifizeti az ember, akkor meg?
2018. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
91%

Az országban 2 etnikum van, akinek nem számít semmit a magántulajdon.

Nekik szabad.

Sőt ki se kell fizetniük.

2018. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
51%

" Kifizeti az ember, akkor meg?"


Vagy csak odadobja a ruhák közé a megkezdett innivalót. Mintha már többször megtörtént volna...

2018. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim válasza:
95%

Persze, itt mindenki beteg és persze kifizeti.

Kérdéses, hogy akkor kik eszik tucat számra a csokit meg a péksütit az eladótérben, aminek a csomagolása aztán szétdobálva trónol a polcon. Nen egyszer találtam már megivott sörös dobozt.

6 éve dolgozom Tescoban és megtanultam már, hogy az emberek nagy része állattà változik egy ilyen üzletben, aki simán nekimegy a létrának, amin állsz, neked tolja a kocsit, hogyha húzol egy, a testsúlyod 100x-osával bíró raklapot, simán megáll előtted, köszönni természetesen már nem divat, hogyha megszólít. Emellé jön az a magatartás, hogy kibont valamit (értsd: borotvafej, pelenka stb.), hogy megnézze mi az, eladhatatlanná teszi és utána simán otthagyja, “mer’ há’ nem jó”.

Nem kell álszentnek lenni. Az a pénztáros már látott ilyet, higyje el mindenki. Az a lényeg, hogy fizesse mindenki ki, amit fogyaszt és ne azzal takarózzon, hogy “mások is ezt csinálják”.

Minenellett persze vannak tündéri és nagyon kedves vásárlók, akik egy kicsit visszalopják az ember szívébe azt az érzést, amiért szeret a kereskedelemben dolgozni.

2018. febr. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
48%
Nem rólam állít ki szegénységi bizonyítványt, hogy ismeretlenül hazugnak tituláltok.
2018. febr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
100%
Tescoban vagyok penztaros, es eleg sokszor elofordul, hogy a szalagra mar csak a csokis papir, ureg uditos palack, fel peksutik maradnak meg. Es ugy vettem eszre az embereknel ez mar tok termeszetes, es igazabol mi se nagyon szolunk erte. Mondjuk a felbe kezdett peksuti az mondjuk tenyleg eleg undorito. Viszont a legviccesebb,hogy multkor valaki mar egy ures sorosdobozt rakott fel a pultra delelott 10kor. Vettek mindent, nagy csaladi bevasarlas, es megkivanta a sort a hutobol es vasarlas kozben elkortyolgatta. De nalunk senki se szol erte. Meg eleve a biztonsagi orok vegig nezik a vasarlokat kameran, olyannyira ratudnak kozeliteni az emberre, hogy az smst is elolvashatnak a telefonon, szoval latjak ok is,hogy ki az aki eszik, aztan ha a dobozt eldobja vagy akarmi akkor azert mar mennek is.
2018. febr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:

"simán megáll előtted, köszönni természetesen már nem divat, hogyha megszólít."


Ez tök érdekes, én alapvetően udvariasnak tartom magam, de ha boltban eladót keresek, akkor nekem sem a jónapot az első, hanem a bocsánat-elnézést, nem tudom, tudna-e segíteni, lehet egy kérdésem? Ebben a szituációban nekem a zavarásért való bocsánatkérés simán kiváltja a köszönést. Volt már, hogy így visszaszólt valaki, hogy amúgy jó napot, arra nyilván reagálok, hogy bocs persze jó napot, de nekem ez a furább.

Ezek szerint mégis bunkó paraszt vagyok. :)

(Nyilván kis boltban másabb, mert ott bemegyek, köszönök, és akkor ha eljutok a megszólításig, akkor már nem kell még egyszer. De Tescónál maradva, ott fel sem merül bennem ilyesmi.)

2018. febr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!