Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Van olyan hús, ami nem "undorí...

Van olyan hús, ami nem "undorító"? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Bocsánat a megfogalmazásért, senki étrendjét nem szeretném leszólni, csak jobb megfogalmazás nem jutott eszembe.

Számomra a hús nagyon gusztustalan. A színhúst szeretem, de az ilyen bőr, erek, csont, mócsing, hártya, zsír és hasonló entitások kikészítenek, amik benne vannak kb. az összesben.

A csirkemellel még elvagyok nagyjából, bár néha abban is vannak ilyen gusztustalan dolgok.

Igazából az álmom a klónozott hús, ami már létezik, csak még jó ideig nem lesz elérhető a nagyközönségben - abban nincs semmi ilyesmi, és íze sincs sok, tökéletesebbet elképzelni se tudnék. Csak sajnos még nem opció.

Van természetesen "tisztább" hús, amit nyugodtan fogyaszthatnék?


2019. szept. 9. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

"abban nincs semmi ilyesmi, és íze sincs sok"


Tulajdonképpen miért eszel hust?

2019. szept. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az elsöhöz: minek eszel húst egyáltalán, ha ennyire negatív számodra?

Semmi nem indokolja, hogy fogyaszd, ha nem ízlik és gusztustalannak érzed.

2019. szept. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azt eszi az egész család, egyszerűbb így.

Mondjuk gondolkozok a vega étrenden, ha nem sikerül valami normális húst találnom, mert egyre inkább undorodok tőle..... :/

2019. szept. 9. 12:28
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Egyik hús sem undorító.

Minél zsírosabb, bőrösebb, porcosabb, csontosabb, annál finomabb.

2019. szept. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Pisztráng húsa is nagyon tiszta!
2019. szept. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
79%
Hasonlóan vagyok vele, csirkemellet és halat eszek. Néha csirkecombot.
2019. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, a halat imádom (bár abból is csak pár fajtát), ezt kihagytam, csak sajnos kissé drága és macerás ahhoz, hogy napi szinten azt egyem - ráadásul minden nap nem is feltétlenül kívánom azért. :D
2019. szept. 9. 13:01
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell minden nap húst enni, lehet tojásból is tartalmas ételeket készíteni vagy virslit is ehetnél néha, esetleg sonkát.
2019. szept. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Nincs nem "undorító" hús, maximum agyonra feldolgozott pépekből gyártott felvágott, nuggets.


Ugyanis a hús (izom) működéséhez sok vér kell (erek) és ugye az sem meglepő, hogy az izmok közelében inak illetve porcok is vannak...


Egyébként meg pucold meg, én is azt szoktam, utálok csontszilánkokra és porcokra harapni.

2019. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is jobban szeretem csirke mellfilét vagy sertés karajt.illetve nem eszek minden nap húst .
2019. szept. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!