Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Undorító húst vettem?

Undorító húst vettem?

Figyelt kérdés
Szóval szerdán vettem csontos csirkemellet 3 darabot. Mikor hazajottem kibontottam és amit láttam fujj.. Ilyen sárgás barnás lében úszott ami tele volt tollal meg ilyen nyálkás darabokkal. A szaga szoszerint mint az ürülék.. És ez az undorító le folyt ki a zacskobol és maga a hús is centi vastagon alt benne. A blokk megvan plusz lefenykepeztem a húst vissza megyek vissza adják a pénzem? Megmutatom a képet stb.Felhívtam őket erre leraztak azzal hogy sokan vannak nem érnek rá.

2019. márc. 16. 06:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem szerdán vitted vissza?

Ma már szombat van...

2019. márc. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi nap után elképzelhető, hogy nem, sőt, az a valószínűbb.
2019. márc. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Bocsánat csütörtökön vettem és 6 kor néztem meg fel óra volt zárásig nem értem volna oda. Tegnap meg ugye zárva voltak.
2019. márc. 16. 06:48
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem toll, troll. A bacilusos megint agyatlankodik. Csak egy kicsit kéne utána nézni, mi a feldolgozás menete.
2019. márc. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Utolsó.. Kérlek világosits fel miért volt szoszerint sz.r szaga a húsnak és miért volt tiszta szutyok:D Előre köszönöm
2019. márc. 16. 06:53
 6/20 A kérdező kommentje:
Jaaaa elfelejtettem amikor felhívtam őket mondtam, hogy ilyen lében úszik az egész.. Erre leugatott a hölgy hogy ne higgyem már azt hogy azzal szórakoznak hogy bekenik a húst bármivel...
2019. márc. 16. 06:59
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben akkor sem veszik már vissza, ünnep ide vagy oda. És főleg nem a képet szokás ilyenkor bemutatni, hanem magát a terméket. Gondolkodj már a helyükben. Oda állítasz egy fotóval, és követeled vissza a pénzed. Közben meg lehet felhasználtad és már rég megetted.

Mi múltkor egy leakciózott közeli lejáratos hízott kacsamájat hoztunk el a boltból. Kicsit már laza volt rajta a vákuum fólia, ezért megkérdeztük az információnál, hogy ha kibontjuk és nem jó a szaga, vissza vihetjük-e? Mondták, hogy semmi akadálya, de még aznap lehetőleg.

Kérdező: Amiről te mesélsz, az már látszik kibontás előtt is, tehát meg kell nézni mit vásárolsz. Lehet ami neked sz.r szagú, az simán csak intenzív csirke szagú, vagy ami még szagos szokott lenni az a védőgáz. Annak tényleg kicsit olyan szaga van. Megmosod a húst, és akkor van pánik, ha utána is büdös. A romlott húsnak nem kaki szaga van, hanem záptojás szaga.

Nem egyforma a szaguk a termékeknek, függ attól is mivel etették, mennyi idős volt az állat stb. Mint minden hús, ereszthet levet, és toll is kerülhet bele.

2019. márc. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Próbáld meg visszavinni, hátha.

Az is megoldás lehet, hogyha lefényképezed a blokkal együtt, és elküldöd emailben magához a vállalathoz. Igaz, hogy szagot nem éreznek, de ha külsőre is úgy néz ki ahogy, akkor lehet kárpótolnak valamivel. Ismerősömnek legalábbis küldtek egy csomó virslit, amikor panaszkodott. Én egyszer egy fogat találtam a disznósajtban, panaszkodtam, de még egy elnézést sem kaptam válaszként. Na nem mintha arra vártam volna, hogy küldjenek nekem is disznósajtot, mert azóta sem tudok ránézni. :D vagy esetleg a nébihnél is be lehet jelenteni, de nem tudom ez mivel jár.

2019. márc. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
#8. Minek eszel disznósajtot ha azt sem tudod miből van és hogyan készül? Mivel sok nyesedék, és fejhús is kerül bele, megeshet hogy kerül bele fog. És akkor mi van? Ez olyan, mint amikor egyszer valaki felháborodva osztotta a facebookon, hogy csecsbimbó volt a hasaalja szalonnán. Hát bakki hol máshol legyen neki, mint a hasán? Nagyon megy a finnyásság manapság, de azt sem tudjátok mit esztek. Nem akartok róla tudomást venni, hogy állatot esztek.
2019. márc. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Vissza adtak a pénzt... Ránéztek a képre és mondták azonnal hozzák a pénzt...
2019. márc. 16. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!